Hoşgeldiniz  

İzmit Sanayi Sitesi Satılık Dükkan Fiyatı Düşürdük

admin | 11 Nisan 2016 | Genel, Kocaeli Satılık Daire Haberleri ve Tanıtımları, Manşet, Satılık

sanayideki-dukkanin-fiyatini-dusurduk

SANAYİDEKİ DÜKKANIN FİYATINI DÜŞÜRDÜK!

İzmit Sanayi Sitesi’nde orta boy dükkanın fiyatını kısa süreliğine düşürdük. 120 metrekare kullanım alanına sahip işyeri iki kattan oluşmakta

İzmit Sanayi Sitesi bölgenin en güçlü ticarettin döndüğü bölgelerinden biri. Her türlü sanayi alanında faaliyet gösterilen sitede, işyerleri de oldukça revaçta. Neredeyse satılık işyeri bulmanız imkânsız veya çok az sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Gelecekte de MİA Projesi içinde kalacak olan bölge geleceğe yatırım yapmak isteyenler içinde elverişli.

 

430 BİN TL YENİ FİYAT

Böyle bir durumda 120 metrekare kullanım alanına sahip olan ve orta boy diye adlandırılan işyeri çok kısa süreliğine 430 bin TL olarak fiyatı düşürüldü. Her türlü sanayi anlamında işyeri yapma konumunda olan dükkânın, bu fiyatlarda çok kısa sürede kalacağını da belirtmek isteriz. Önüne sundurmayla genişletebileceğiniz bir alana da sahip olan işyeri, lokasyon olarak da sanayi sitesinin iyi yerlerinde olduğunu söyleyebiliriz.

 

BU FİYATA İŞYERİ YOK

İzmit sanayi Sitesi’nde bu fiyatlara işyeri bulmak oldukça zor görünüyor ama buna rağmen bu işyerini çok kısa süreliğine bile olsa satış fiyatı 430 bin TL’dir. Sanayideki bu işyeri için Kocaeli Emlak’ta Eylem Büyük’ten bilgi alabilir ve bu dükkanı görmek için program yapabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz mobil telefon 507 992 21 50 olup incelemek için www.kocaeliemlak.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5863
EURO 4,0144
BIST 95.147
ALTIN 144,4575

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle