Hoşgeldiniz  

Emlak Haber YORUMU..! “Odayı bizzat Kadir Durmuş Kuracak”

admin | 01 Mayıs 2016 | Emlakçı, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet

kartepe-emlakcilar

Kocaeli Emlak Haber YORUMU..!
“Odayı bizzat Kadir Durmuş Kuracak”

Kocaeli Emlakçılar Odası kurulumu için Ahmet Pekin’e verilen yetkinin üzerinden yaklaşık olarak altı ay geçti. Bu süre boşa geçmiş olduğu düşünülmüş olacak ki,  Pekin’e yetkiyi veren Kocaeli Esnaf Odası Başkanı Kadir Durmuş artık bizzat kendisi oda kurulumuyla ilgilenmeye başladı

Kadir Durmuş emlakçıların koruyucu meleği oldu çıktı
Kartepeli emlakçıların sabah kahvaltı haberinde dikkatimizi biri çekti. Kocaeli Esnaf Odası Başkanı Kadir Durmuş. 2004 yıllından beri var olan Kocaeli Emlakçılar Derneği’nin hiçbir oluşumunda yer almayan, hatta derneğin yolunu bilmeyen, nasıl bir oluşum olduğunu bile bilmeyen, Kadir Durmuş birden bire emlakçıların “koruyucu meleği” oldu çıktı..

Durmuş, KEMDER’i ciddiye almalı
Kocaeli emlakçılar için madem bir şey yapacaktın, önce Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) ile istişareler yapıp yola çıkmalıydın. Kadir Durmuş Kocaeli’ndeki tüm odaların başkanı. Dolayısıyla, Durmuş’a destel olan da, olmayan emlakçıların da aynı zamanda başkanı. Kadir Durmuş bu yanlıştan bir an önce dönmeli, görevinin ne olduğunu hatırlamalı. 2004 yılından beri bu kentte var olan KEMDER’i ciddiye almalı.

Kadir Durmuş’lu veya Durmuş’suz olacak
Evet, Kocaeli Emlakçılar Odası kurulumunda Kadir Durmuş’a çok ihtiyaç var. Kadir Durmuş sadece haksız olarak yetki verdiği Ahmet Pekin ve ekibine boşu boşuna destek vermiyor. Mutlaka bir karşılığı vardır. Emlakçılar sanki bunu bilmiyorlar! Buna rağmen bu süreç böyle geçilmeli. Kocaeli Emlakçılar Odası Kadir Durmuş’la veya Durmuş’suz olacak. Ama bu kadar da olmza dedirtmenin de bir anlamı yok.

Yaptığımız yorumun haberini sizlerle de paylaşmak isteriz. Aldığımız haberin kaynağı Kartepe Haber Gazetesi…

Kartepeli emlakçılar oda için imza verdi
Kartepeli emlakçılar, Kocaeli Emlakçılar Odası´nın ana sözleşmesini imzaladı. Emlakçılar, “Kartepeli emlakçılar olarak odaya hazırız” mesajını verdi.

Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, odanın ana sözleşmesinin imzalanması çalışmaları için Kartepe´deydi. Kartepeli emlakçılar ana sözleşmenin imzalanması için kahvaltı programında bir araya geldi. Macaras 2 Restoran´da bir araya gelen emlakçılar, ana sözleşmeyi imzalayarak, “Odaya hazırız” mesajını verdi.
 EKSİKSİZ KATILIM

10.00´da başlayan toplantıya, Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Ahmet Pekin, Kocaeli Esnaf Odası Başkanı Kadir Durmuş ve 50´nin üzerinde emlakçı katıldı.

 “EN İYİ ODA OLACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin tüm davetlilere hoş geldiniz diyerek sözü Esnaf Odası Başkanı Kadir Durmuş´a verdi. Durmuş, “Çok iyi işler başaracağına inandığımız arkadaşlarımıza desteğimizi her zaman vereceğiz. Kocaeli´deki odaların en iyisi olacağımızı düşünüyorum” dedi. Kahvaltının ardından emlakçılar ana sözleşmeyi imzaladı. Kartepeli emlakçılar, Pekin´e çalışmalarından ötürü teşekkür etti. İmza programının saat 13.00´e kadar devam edeceği vurgulandı.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle