Hoşgeldiniz  

MANAR YUVACIK “Yeşilin Ortasındaki Cennet” Proje Tanıtımı

admin | 19 Nisan 2016 | Manşet, Proje

manar-yuvacik

“Yeşilin Ortasındaki Cennet…” MANAR Yuvacık

Kain İnşaat tarafından yapımına başlanan, “Yeşilin Ortasındaki Cennet…” Sloganıyla karşımıza çıkan aynı zamanda satışına da başlanan Manar Yuvacık şimdiden heyecan yaratmaya başladı

 

Manar Yuvacık da 780.000 TL’ye Villa

Manar Yuvacık’ta her tür daire bulmanız mümkün ama sitenin içinde, aslında özel girişi olan on adet villa da mevcut. Toplam 250 metre kare kullanım alanına sahip villa, iki kattan oluşmakta. 4 oda bir salondan oluşan villalarda Türk Hamamı, kapalı garaj, giyinme odası, çamaşır odası ve üç adet terastan oluşmakta. Manar Yuvacık Ultra lüks villaların satış bedeli de 780.000 TL olarak belirlenmiş. Manar Yuvacık da zannediyoruz bu fiyatlar tanıtım fiyatları.

 

Manar Yuvacık 2+1, 3+1, 4+1 Daire ve dublekslerden oluşmakta

Manar Yuvacık’ta her türlü daire ve dubleks seçenekleri mevcut. Toplam 161 daire ve dublekslerden oluşan Manar Yuvacık, 2+1, 3+1, 4+1 daireler ayrıca 3+1, 4+1 dubleksler mevcut. Yine bu daireler ve dubleksler birinci sınıf malzeme ve işçilik ön planda. Manar Yuvacık 113 metre kare brüt kullanım alanından, 205 metre kare kullanım alanı arasında seçenekleri olan Manar Yuvacık daire seçeneklerinden mutlaka biri dikkatinizi çekecek şekilde ayarlanmış.

 

Manar Yuvacık da dış özellikleri dikkat çekici

Manar Yuvacık, kapalı havuzu, süs göleti, oyun parkı, kamelyalar, yürüyüş parkurları, 7/24 güvenlik, otopark, fitness ve sauna özellikleri ortak kullanım alanlarının içinde kalmakta. Daha birçok özelliğe sahip olan Manar Yuvacık’ın dış mimarisi de ayrıca değerlendirmenizi bekleriz. Dış mimarisi farklı bir konsepte oluşturulmuş.

 

Manar Yuvacık 2017 Eylül teslim planlanıyor

Yuvacık Paşadağ bölgesinde yapımına başlanan Manar Yuvacık’ın teslim tarihi 2017 Eylül ayı gibi planlanıyor. Yuvacık’ta birçok konut projesi olmasına karşın, mutlaka Manar Yuvacık’ı görmeniz ve tanımanızı tavsiye ederiz. Şimdilik çok adı duyulmasa da kısa süre sonra yeni tanıtımlarıyla birlikte adını çok daha fazla duyacağımızı düşünüyoruz. Manar Yuvacık en kısa sürede tanıtımıyla karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle