Hoşgeldiniz  

5.000 TL Kandıra Cebeci’de Sezonluk Kiralık Eşyalı Daire

admin | 24 Haziran 2016 | Kandıra, Kiralık, Manşet, Manşet Üst

cebeci-sezonluk-kiralik

5.000 TL’ye Cebeci’de Sezonluk Kiralık Eşyalı Daire

Yazın gelmesiyle ilimizin denizi ve kumuyla ün yapmış Kandıra Cebeci sahilinde kiralık daire bulmak neredeyse imkansız oldu. Kiralık olanların da fiyatları sezonluk 5.000 TL’ye kadar çıktı.

Kandıra sahillerine kiralık yoğun talep

Kandıra Kerpe, Cebeci, Kefken, Kumcağız, Sarısu gibi turizm sahillerine yoğun talep yaşanıyor. Günlük, haftalık, aylık hatta sezonluk bu yerlerde tatillerini geçirmek isteyenler, yoğunluğun yaşanmasından dolayı kalacak yerlerin fiyatların yüksek olmasından şikayet ediyorlar. Pansiyonlarda günlük oda fiyatların 150-200 TL aralığında. Kandıra sahillerinde pansiyon işletmecileri de kısa süren sezonda bu fiyatların çok da yüksek olmadığını düşünüyorlar.

Cebeci’de 5.000 TL’ye sezonluk kiralık

Kandıra Kerpe, Kefken, Cebeci’de kiralık daire bulmak neredeyse imkansız. Buna rağmen Cebeci’de tatillerini geçirmek isteyenlere de sezonluk kiralık fiyatların 5.000TL civarında olduğunu belirtmek isteriz. Sadece Cebeci’de değil, Kerpe, Kefken, Kovanağzı gibi yerlerde de sezonluk kiralık daire bulmak oldukça güç. Bizim tavsiyemiz, yinede pansiyonlar olacaktır. Unutmayın ki, Kerpe ve Cebeci’de hafta sonları pansiyonlarda oda bulmak bile zor. Daha önceden yeriniz ayırtın, uyarımız da dikkate alın!

Kerpe, Cebeci, Kefken ilk sırada

Özellikle İstanbulluların yoğunlukta tatillerini geçirmek istedikleri Kandıra Kerpe, Kefken ve Cebeci bu sene çok daha fazla talep görecek. Sahillerin yeniden düzenlendiği, alt yapının ağır aksak olmasına rağmen Kerpe, Kefken, Cebeci tatil yapmak için ilk sıralarda olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle Cebeci sahillerini mutlaka bu sene görün deriz.

Cebeci Kiralık Daire
Kerpe Kiralık Daire
Kefken Kiralık Daire

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle