Hoşgeldiniz  

Ünal Köken; “GİOSB Yönetiminde bizde varız”

admin | 26 Aralık 2016 | Genel, Kandıra, Kandıra Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Ünal Köken; “GİOSB Yönetiminde bizde varız”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kırsal kalkınmaya destek vermek amacıyla “Kandıra’da Meyveciliği Geliştirme Projesi” kapsamında çiftçilere sertifikalı meyve fidan dağıtım programında Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken Gıda OSB ile ilgili önemli açıklamada bulundu; “Yönetimde bizde varız” dedi.

OSB BÖLGENİN DEĞERİNİ ARTIRACAK

Kocaeli Kandıra ilçesinde yıllardır devam eden bir projedir Gıda Organize Sanayi Bölgesi ama ne hikmetse bir türlü ivme kazanamadı ve ağır aksak proje hayatta tutunmaya çalışılıyor. OSB hayata geçtiğindeyse, bölge ve çevresi büyük değer kazanacak beklentisi yıllardır sürüyor. Değer kazandı mı? Kazandı ama çok daha fazla değerlendi diyemeyiz, beklenti çok daha fazlaydı. Bu konuda son günlerde somut adımlarda atılmıyor da değil. Bunlardan biri de Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in açıklamaları oldu.

“OSB YENİDEN YAPILANDIRILDI, BİZDE VARIZ”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’de konuşmasında; “Kandıramız artık kabuğunu kırmıştır” dedi. Kandıramız tarım ve turizm kentidir. Tarım kenti olacaksak meyvelerimizi ağaçlarımızı bu konudaki uğraşlarımızı en iyi şekilde yapacağız. Gıda Organize Sanayi bölgesini sil baştan yeniden yapılandırıyoruz. Yeni yönetim oluşturuldu. Yönetimde biz de varız. Çok kısa zamanda alt yapıyı bitirerek fabrikaların üretime geçmesini sağlayacağız. Fabrikalar kurulduğunda bizim çiftçiler olarak fabrikaların ihtiyaç duyduğu ürünleri verebilmeliyiz. Hazır olmamız lazım. Bugünden sahada duruşumuzu göstermemiz gerekiyor” dedi.

FİYATLARIN ARTMASI BEKLENEBİLİR

Özellikle Başkan Ünal Köken’in “Bizde varız” açıklaması sonucunda “artık sona geliyoruz” yorumu çıkaranlar bölgenin gayrimenkul fiyatlarının artacak beklentisi ağırlık kazanmaya başladı. Zaten az da olsa primli olan bölge şimdi çok daha fazla hareketlilik yaşanacak. Bölgeye yatırım yapmak isteyenler, mutlaka OSB’nin durumunu yakından takip etmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Yada, bölgeye hakim gayrimenkul firmalarından destek almalarını öneririz.

Diğer Başlıklar

Kandıra Gıda Organize Sanayi Sitesi

Kocaeli Kandıra Gıda Organize Sanayi Sitesi

Kandıra Gıda Organize Sanayi Sitesi Fiyatları

Kandıra Gıda Organize Sanayi Sitesi Nerede?

kandıra giosb en son haberler
kandıra osb son haberler
kandıra gıda ihtisas organize sanayi bölgesi iptal
kandıra osb kandıra arazilerini satmayın
kandıra osb haberleri
kandıra gıda ihtisas organize sanayi bölgesi haritası
kandıra organize sanayi satılık
kandıra giosb 2016

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle