Hoşgeldiniz  

Kandıralı emlakçılar Apay HACIOĞLU’nu ağırladı

admin | 24 Ağustos 2016 | Kandıra, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

kandirali-emlakcilar-site

Kandıralı emlakçılar Apay HACIOĞLU’nu ağırladı

4 Eylül 2016 yapılacak olan Kocaeli Emlakçılar Odası seçimleri öncesi Kandıralı emlakçılar Kandıra Mavi Köşe Restaurant’ta oda başkan adayı Alpay Hacıoğlu’nu ağırladılar.

Yoğun katılım vardı

Kocaeli Emlakçılar Odası seçimlerine kısa süre kalması nedeniyle, başkan adayları ziyaretlerini yoğun olarak devam etmekte. Bunlardan biri de dün Kandıra’da gerçekleşti. Kandıralı emlakçıların organize ettiği kahvaltı programına yoğun ilgi vardı. Bu ilgiden dolayı Alpay Hacıoğlu ve arkadaşları oldukça memnundu.

?

Emlak yasası çıkmak üzere

Kandıralı emlakçılara mecliste bekleyen yasa hakkında da kısa bilgi veren Hacıoğlu; “Emlak yasası 44 oda ve dernek imzasıyla mecliste bekliyor. Büyük bir ihtimalle yasamız kısa süre içinde çıkacak ve emlakçılık hak ettiği yere gelecek. Bizler bu konu için yoğun çalışmalar içindeyiz. Kimse merak etmesin.” dedi.

Kandıralı emlakçılardan destek istiyorum

Kandıra’da yapılan kahvaltı organizasyon da başkan adayı Alpay Hacıoğlu tüm emlakçılardan destek istedi. Alpay Hacıoğlu 4 Eylül’de yapılacak seçim öncesinde Kandır’dan tüm emlakçılara seslendi; İlk kez yapılacak olan Kocaeli Emlakçılar Odası seçimlerinde tüm emlakçıları gelip, oy kullanmalarını istiyorum. Demokratik ve biz emlakçılara yakışan bir seçim olsun. Sizlerden de bu seçimlerde desteğinizi istiyorum dedi.

20160823_110359

Kandıralı emlakçılara teşekkür etti

Başkan adayı Alpay Hacıoğlu ve arkadaşları Kandıralı emlakçıların düzenlediği kahvaltı toplantısı için emeği geçen herkese teşekkür etti. Kandıralı emlakçılar ve esnaflarla sorunlarla ilgili uzun süren sohbetin ardından, seçimlerde buluşmak umuduyla ayrıldılar.

kandirali-emlakcilar-site

?

?

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle