Hoşgeldiniz  

KAPLAN, CEDİTLİLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

admin | 16 Nisan 2018 | Kentsel Dönüşüm, Manşet, Manşet Üst

Kaplan Ceditlileri Yalnız Bırakmıyor…

İzmit’in ilk kentsel dönüşüm projesi olan Cedit’te sıkıntılar bir türlü bitmiyor. Konuyu yakından takip eden Fatma Kaplan Hürriyet’in bir kaç ay önce mecliste yaptığı konuşma, Cedit sakinlerinin yalnız kalmadığının garantisi olarak görülmekte. Kaplan, bir süre öncede Cedit’e giderek vatandaşlarla görüşmüş, dertlerini dinlemişti. Cedit Kentsel Dönüşüm böyle devam ederse, tarafların çok daha sıkıntı yaşayacaklardır.

Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in Konuşması


Bugünlerde İzmit’in Cedit Mahallesi’nde “Kentsel dönüşüm” sesleri yükselmeye başladı. Burada yıllardır beri oturan vatandaşlarımız kendilerine bilgi verilmeden yapılan bu kentsel dönüşümden oldukça rahatsız durumdalar.

Kentsel dönüşümün vatandaşın cebine el atarak, üç kuruşuna göz dikerek rantsal dönüşüme çevrilmek istenmesine karşıyız. Vatandaştan habersiz mahallelerde fotoğraflar çekiliyor, evlerine tek tek kimlik çıkartılıyor ama insanlara bu kimlikler konusunda tek bir bilgi dahi verilmiyor. Vatandaşlarımızın cebine, hakkına, hukukuna uzanmak isteyen ellerin takipçisiyiz. Ranta karşı mücadelede halkımızın yanında mücadele edeceğiz. Cedit Mahallesi sakinleri asla yalnız değildir.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

(KEO) Kocaeli Emlakçılar Odası

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 4,1011
EURO 5,0737
BIST 111.058,62
ALTIN 177,0631
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle