Hoşgeldiniz  

TAŞDAN İNŞAAT OFİSİ AÇILDI

admin | 17 Mart 2017 | Karamürsel, Karamürsel Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Taşdan İnşaat Ofisi törenle açıldı.

Müteahhit Aşık ve Erhan Taşdan’ın sahibi oldukları Taşdan İnşaat Ofisi açıldı. 4 Temmuz Mahallesi, 2129. Sokak, No:7 ‘de açılan İnşaat Ofisinin açılış kurdelesini Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım kesti.

YOĞUN KATILIM VARDI

Açılışa Başkan Yıldırım’ın yanı sıra İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti SKM Başkanı Mecit Erdoğan, MHP SKM Başkanı Selman Açık, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çalık, Daire Amirleri, ilçe esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HEDEF, HERKESİ EV SAHİBİ YAPMAK

Karamürsel ve Kocaeli de yıllardır istikrarlı yükselişini devam ettiren Taşdan İnşaat yeni Ofisini açarak Karamürsel halkı ve müşterileri ile iyi diyaloglar kurup herkesi ev sahibi yapmak istediklerini belirttiler. Açılış kurdelesini kesen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Aşık Taşdan ve Erhan Taşdan’ın yeni açtıkları İnşaat Ofisinde Karamürsel halkı için, Karamürsel’e yaraşır yeni yapılar yapmalarını temenni ederek, Allah bu sektörde yar ve yardımcınız olsun dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle