Hoşgeldiniz  

Karamürsel’e büyük talep…! (Emlak Haber)

admin | 23 Mayıs 2016 | Karamürsel, Kocaeli Satılık Daire Haberleri ve Tanıtımları, Manşet

karamursel-talep-buyuk

Karamürsel’e büyük talep…

Karamürsel ilçemize son iki üç aydır konut talepleri belirgin bir şekilde artı. Talebin artması konut fiyatlarını da tavan yapmasına da neden oldu.

Toplam on iki ilçemizden, nüfuz yoğunlu bakımından 10. Sırada olan Karamürsel ilçesi son iki üç aydır nüfusun artmamasına karşın konut sektöründe ciddi yatırım yapanlarla karşı karşıya kaldı. Bu karşı karşıya kalmasından dolayı konut fiyatları ciddi arttı. Aslında sadece konut değil, arsa ve tarlalarda da büyük talep geldi. Bunun tek belirgin nedeni, Körfez Geçiş Projesi kapsamında bitimini kısa süre kalan “Osman Gazi Köprüsü”

Fiyatlar neredeyse, ikiye katlandı

Daha düne kadar Karamürsel kendi kabuğunda olan bir ilçemizdi ama son günlerde ilçeye yatırım yapmak isteyenler ve elde edecek rantları düşünen yatırımcılar, bir anda ilçenin dengelerini bozmaya başladı. Daha önce ilçede, konutlar kendi aralarında el değiştirilirken, bir anda yabancıların yatırım yapmasıyla karşı karşıya kalındı. Karamürsel’de neredeyse, gayrimenkul fiyatları ikiye katlandı, çok zorda kalmadıkça gayrimenkul satan bile yok!

 Daha da talep gelmesi bekleniyor

Karamürsel’de “Osman Gazi Köprüsü”  ile başlayan, dışarıdan gelen gayrimenkul talebi ilçeyi de şaşırttı. Hatta Karamürsel Belediyesi bile buna çok da hazırlıklı olduğu söylenemez. Şimdilik bu kadar talep gören Karamürsel’de daha sonra artarak, gelecek olan gayrimenkul talepleri karşısında ne olacak şimdiden merak ediliyor. Bunlardan dolayı, lokalde yaşamayı seven Karamürsel’de ciddi değişimler beklenmesi doğal.

KOCAELİ EMLAK T,CARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANI MURAT HAMZAOĞLU

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle