Hoşgeldiniz  

“Kartepe’de Emlak Piyasası Hareketlenecek”

admin | 18 Kasım 2016 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

huseyin-uzulmez-kartepe-site

Başkan Hüseyin Üzülmez; “Kartepe’de Emlak Piyasası Hareketlenecek”

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen kongre ile Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı seçilen Ahmet Pekin ve Yönetimi Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Konuklarını makamında ağırlayan Başkan Üzülmez, “öncelikle yeni Başkan ve Yönetimine bir kez daha hayırlı olsun diyorum” dedi. Kartepe’nin gelişmesi için her türlü projeyi değerlendirmeye açık olduğunu ve bu konuda yatırımcıları beklediklerini ifade eden Üzülmez, Kartepe’nin doğası, insanı ve yatırımları ile emlak sektörü ve yatırımcılar için cazibe merkezi bir bölge olduğuna da dikkat çekti.

“KARTEPE EMLAK PİYASASI HAREKETLENECEK”huseyin-uzulmez

Başkan Üzülmez konuşmasında; “Kartepe çok hızlı gelişiyor. Revizyon imar planlarımızı yeni bitirdik, bundan sonra daha da hareketlenecek. Kartepe için 350 Bin nüfusa göre geleceği öngörerek uzun vadeli planlar yaptık. Yatırımlarımız var, Kent Meydanı Projemiz var, ilçemize ilgi çok. Yaz-kış oturmak isteyenler veya yazlık ya da kışlık olarak burada konaklamak isteyen birçok insan var. Bunun dışında ticari anlamda ülkemizin lojistik merkezlerinden birisi olmasından kaynaklanan bir ilgi yoğunluğu da var. Dolayısıyla ilçemiz gayrimenkul yatırımcılarının çok rağbet gösterdiği bir yer. Bu nedenden dolayı sizin sektörünüzün ve odanızın yeri ve önemi büyük. Doğru alıcı ve doğru satıcıyı bir araya getirerek emlak piyasasını canlı tutmak ve kaliteli alışverişe ortam sağlayarak insanların mağdur edilmesini önlemek sizlerin elinizde.” dedi.

huseyin-uzulmez1İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin ise “Kocaeli’nin planlanmasından tutun da yatırımcıların buraya getirilmesine kadar çok önemli bir görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Ve bununla ilgili iç ve dış yatırımcıların bölgemize çekilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz değerli başkanlarımızla bölgemizin kalkınması ve değer kazanması için her zaman işbirliği içinde olmaya hazırız. Misafirperverliğiniz için odamız adına teşekkür ederim ” dedi

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle