Hoşgeldiniz  

KARTEPE BELEDİYESİ ESTETİK YAPILARI DESTEKLİYOR

admin | 28 Nisan 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Kartepe Belediyesi, Estetik Yapıları Destekliyor

Kartepe Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde yaptığı inşaat denetimleriyle Kartepe’nin kent vizyonuna uygun estetik yapılarla desteklenmesine katkı veren çalışmalarına devam ediyor.

ÜZÜLMEZ’İN TALİMATIYLA

Kartepe Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Mustafa Kasımoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in talimatları doğrultusunda cazibe merkezi olan Kartepe’de kentsel yapılaşmanın günümüz şartlarına uygun bir şekilde gerçekleşmesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek ,

KONTROL ALTINDA…

“Müdürlüğümüzce ilçemizde yapılan inşaat denetimleri aralıksız sürüyor. Bu kapsamda yapı kullanma izin belgesi almaya gelen vatandaşlar ve yapı müteahhitlerin yapmış olduğu yapılar kontrolümüz altında tutuluyor. Devam eden inşaatlarla ilgili olarak yapıların çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları yerinde kontrol ediliyor.

TAKDİR VE ÖRNEK GÖSTERİYORUZ

Kartepe’nin kent vizyonuna uygun estetik yapıları desteklerken, sağlıklı kentleşmeye engel teşkil eden uygunsuz yapılar için de yönetmelik gereği, denetim, uyarı ve ceza prosedürü de eksiksiz yürütülüyor. Yanlış uygulama ve ihlaller olduğu gibi doğru ve planlara uygun yapıların sahiplerini de takdir ediyor ve örnek gösteriyoruz. ” dedi.

ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Müdür Kasımoğlu, Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in çarpık kentleşmenin önüne geçilmesi konusundaki tavizsiz tutumu çerçevesinde çalışmalarının aralıksız süreceğini ifade etti.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5662
EURO 4,0132
BIST 96.400
ALTIN 144,7002

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle