Hoşgeldiniz  

KARTEPE’DE PLANSIZ ALAN KALMAYACAK

admin | 20 Nisan 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

Kartepe’de plansız alan kalmayacak

Kartepe ilçesinin 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis Komisyonunda onaylanması ardından askıya çıkartılacak. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ilçede plansız alan kalmayacak.

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONUNDA…

Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından yürütülen Kartepe Genel Plan Revizyonu çalışmalarında önemli bir aşamaya gelindi. Kartepe Belediyesi tarafından yapılmakta olan Kartepe Genel Plan Revizyonu kapsamında 1/5000 Ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı kararları doğrultusunda hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı Kartepe Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında onaylanmıştı. Onaylanan uygulama imar planları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Nisan ayı meclis kararı ile 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planı, İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi.

ASKI SÜRECİNE GİRİLECEK

Planlar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülerek onaylanması ardından Kartepe Belediyesi tarafından askıya çıkarılacak. Kartepe Belediyesi yetkilileri, çalışmalar tamamlandıktan sonra Kartepe ilçesinde plansız alan kalmayacağını, Kartepe’de sistemli ve planlı kentleşmenin önünün açılacağını kaydettiler.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5950
EURO 4,0132
BIST 95.147
ALTIN 144,6786

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle