Hoşgeldiniz  

Kartepe “Green Life” GÖZ KAMAŞTIRIYOR…

admin | 15 Ekim 2016 | Kartepe, Manşet, Manşet Üst, Proje

kartepe-green-life-site

Kartepe “Green Life” GÖZ KAMAŞTIRIYOR…

Kartepe’de Hürsoy İnşaat’ın toplam 72 dairelik muhteşem “Green Life” konut projesi göz kamaştırıyor. Yaklaşık beş ay sonra teslim edilecek olan projede dairelerin tamamı neredeyse satıldı. Green Life’ı yerinde ziyaret ettik ve projenin sahibi Hamit Yalçınkaya’dan detayları öğrendik.

TOPLAM 72 ADET LÜKS DAİRE

Kartepe Green Life 24 adet 2+1, 48 adet 3+1 toplam 72 adete lüks konuttan oluşmakta. 6 bloktan oluşan sitede zemin, ara kat ve üst kat, toplam üç kattan ibaret. Bölgedeki diğer projelerden farklı olarak, yapmaya hakkı olmasına karşın, bahçe ve çatı dubleksi yapılmamış. Daha ferah bir ortam yaratılmak istenilmiş.

BAŞLANGICI 2016 MART

Green Life bundan yaklaşık 8 ay önce Mart 2016 yıllında başlandı. Toplam 12.000 m² alan üzerine kurulan Green Life, planlanan Kartepe Kent Meydanı yakınlarında ve Hipodromun hemen yanı başında projelendirildi. Ayrıca yapılması için yer ayrılan Kartepe Hastanesi’ne de komşu. Lokasyon olarak, bölgenin en iyi yerlerinden diyebiliriz.

kartepe-green-life-aquaHAVUZLU, GÜVENLİKLİ % 80 YEŞİL ALANLI

Aqua park havuzu, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, tenis kortu, fitness salonu, cafeteria ve market içeren sosyal tesisi kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacak, % 80 yeşil alan ayrılarak, Green Life’da sizi ayrıcalıklı olduğunuzu düşünmeniz sağlayacak her türlü konfor düşünülmüş.

BİTİŞ, TESLİM TARİHİ MART 2017

Green Life’da % 70 seviyelerinde gelinmiş ve büyük bir olasılıkla da beş ay sonra Mart 2017’de daire sahiplerine evleri teslim edilmesi planlanıyor. Normal şartlarda Temmuz 2017 teslim edilmesi gerekirken, Hürsoy İnşaat tam 6 ay önceden teslim etmesi de ayrı bir başarı olduğunu düşünüyoruz.

HAMİT YALÇINKAYA ANLATTI

Hürsoy İnşaat’ın sahiplerinden Hamit Yalçınkaya bize projeyi ve Hürsoy İnşaat’ı anlatı, biz de dinledik. Hürsoy İnşaat Kartepe’nin bir önde gelen inşaat firmalarından biri. Yaklaşık bölgede beş yüz civarında konut yapan, güçlü bir firma. Yalçınkaya, yaklaşık beş ay sonra teslim edilecek olan Kartepe Green Life’tan hemen sonra yeni projelere başlanacak müjdesini verdi.

hamit-yalcinkayaGREEN LİFE 2 YOLDA

Hamit Yalçınkaya’nın öncelikle düşündüğü proje, Green Life 2 yerini ve yapmak istediği konsept kafasında oluşturduğunu ve çalışmalara da başladıklarını söyledi. Green Life 2 çok kısa süre içinde hayata geçeceğini ifade eden Yalçınkaya aynı zaman da, başka konut projeleri de olabileceğini anlattı.

KARTEPE’NİN İHTAYACI OLAN 1+1 STÜDO DAİRE

Hamit Yalçınkaya, Kartepe’nin yoğun olarak ihtiyaç duyduğu 1+1 stüdyo daire yapımı için, Hürsoy İnşaat olarak çalışmalara başladığını da bizlerle paylaştı. Bu tip konut projesi için de arsa seçimlerini yaptıklarını ve çok kısa süre içinde arsayı alıp, yepyeni 1+1 daire konseptiyle karşımıza çıkacağını bizim aracılığımızla duyurmuş oldu.

HAMİT YALÇINKAYA VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER

Sizlerle Kocaeli’de markalaşma adına büyük yol kat eden Hürsoy İnşaat’ın “Green Life” hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Bu bilgileri de bizimle paylaşan Hürsoy ailesine çok teşekkür ederiz ama asıl teşekkür de, Kocaeli Emlak Haber’i sıcak karşılaması, mütevazi kişiliğiyle Hürsoy’un patronlarından Hamit Yalçınkaya’ya teşekkür etmek istiyoruz.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN HÜRSOY İNŞAAT İLETİŞİM BİLGİLERİ
Uzunçiftlik Mah. Özbil Sk. No:12 A Blok K:2 D:7/2  Kartepe/KOCAELİ
262 349 22 09
533 930 62 27
262 349 22 10
http://www.hursoyinsaat.com/
info@hursoyinsaat.com

 

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle