Hoşgeldiniz  

“KARCİTY” HIZLA YÜKSELİYOR…

admin | 29 Nisan 2017 | Genel, Manşet, Manşet Üst

“KarCity Evleri” Hızla Yükseliyor…

Kartepe, Bahçeşehir Koleji’nin hemen karşısına, yaklaşık bir ay önce yapımına başlanan KarCity Evleri inşaatı hızla yükseliyor.

HIZLA YÜKSELİYOR

Loktay İnşaat’ın KarCity Evleri yaklaşık olarak bir ay önce başlamasına rağmen çok yoğun ve hızlı biçimde çalışmaya devam ediyor. Kısa süre içerisinde blokların ortaya çıkması oldukça dikkat çekici. KarCity Evleri sadece hızlı olmasın yanı sıra oldukça da ilgi görüyor olması, Loktay İnşaat’ı mutlu ediyor.

SATIŞ OFİSİ HER GÜN AÇIK

İnşaatın oldukça hızlı olması, KarCity Evleri’e rağbeti de iki kat artırmasına sebep olmakta. KarCity Evleri satış ofisi haftanın yedi günü hizmet vermekte. Özellikle cumartesi ve pazar günü KarCity hakkında bilgi almak isteyenleri, profesyonel satış ekibi titiz ve eksiksiz bilgilendirmeye çalışmakta.

SÜPER LÜKS DAİRELER

Toplam 118 daireden oluşan olan Kartepe KarCity Evleri, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerle karşımıza çıkmakta. 50 m² ile 160 m² arasında değişen daireler mevcut. Daire satın almak isteyenlere her türlü kolaylık sağlanmakta. Bu gün kendinize zaman ayırın ve KarCity Evleri’ni yakından tanıyın.

İLETİŞİM “KarCity Evleri”

Fatih Sultan Mahallesi
Demokrasi Caddesi No 52
Bahçeşehir Koleji Karşısı
Kartepe, Kocaeli
0 507 992 21 50

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle