Hoşgeldiniz  

Kartepe Köseköy’ün üç sokağında şuyulandırma tamamlandı

admin | 01 Kasım 2016 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

kartepe-suulandirma-imar-site

Kartepe Köseköy’ün üç sokağında şuyulandırma tamamlandı

Kartepe’de değişim ve modernleşme devam ediyor. Kartepe Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Köseköy Mahallesi’nde bulunan 3 sokağın şuyulandırma işlemini tamamladı.

Kartepe Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Köseköy Mahallesi Çatıkent mevkinde bulunan; Akdeniz, Avşar ve Saraykent Sokaklarını kapsayan alanda yapılan şuyulandırma işlemlerini tamamlayarak, bu alanların tapuya tescillerini yaptı. 4,4 hektar alanı ve 95 parseli kapsayan şuyulandırma ile 82 adet konut parseli, 7 adet ticaret parseli ve 3 adet park alanının tescilleri yapılarak bölgenin yol ve mülkiyet problemleri de çözülmüş oldu.

ULAŞIM VE MÜLKİYET PROBLEMİ ÇÖZÜLDÜ

Şuyulandırma işlemi ile şu an çıkmaz sokak olan Akdeniz, Avşar ve Saraykent sokakların ulaşım problemi de çözüme kavuştu. Bölgede bulunan imar planlarında park alanı olan bölgeleri halkın kullanabilmesinin önü de böylece açılmış oldu.

TAŞINMAZLARIN SAHİPLERİ TAPULARINI ALABİLİRLER

Kartepe Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü konuya ilişkin olarak; “Söz konusu alan sınırları içerisine giren taşınmazların malikleri, şuyulandırma sonucunda oluşmuş yeni tapularını belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Harita Servisinden kimliklerini ibra etmek suretiyle teslim alabilirler.” açıklamasını yaptı. Konu hakkında bilgilendirilen ve tapularını almaya başlayan hak sahipleri Başkan Üzülmez’e ve İmar-Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ettiler

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle