Hoşgeldiniz  

Kartepe Rose Garden Evleri Satışta

admin | 11 Haziran 2014 | Genel

rose-garden-evleri

ROSE GARDEN EVLERİ SATIŞTA

 Kartepe’nin kent meydanında Nevpera İnşaat tarafından yapımına başlanan Rose Garden Evleri farklı modern mimarisi ve dikkat çeken birçok özelliğiyle satışa sunuluyor
Kartepe Sarımeşe Konakları’ndan sonra, Rose Garden Evleri’nin yapımına başlayan Nevpera İnşaat’ın bu projeyle kendini daha da geliştirdiğini söyleyebiliriz. İnşaat firması sahibi İlhami Gültepe, Rose Garden’a büyük emek ve önem verdi. Tüm projeyi kendi yaratt ı diyebiliriz. Her ayrıntısıyla birebir kendi ilgilendi ve Rose Garden Evleri’nin projesini ortaya çıkardı. Gültepe ’nin , Rose Garden Evleri’yle adından çok ça söz ettireceğini umuyoruz.

5 BLOK, 60 DAİRE

Rose Garden Evleri toplam 11.000 metrekare yeşilliği bol alan içinde 5 blok, 60 daireden oluşuyor. Rose Garden Evleri’nin en büyük özelliği yeşil alanın fazla olması diyebiliriz. İlhami Gültepe’nin en belirgin özelliği projelerinde yeşil alanı fazla değerlendiriyor olması. 133, 147, 157metrekare normal daireler; 240, 269, 300 metrekare çatı dubleks ve bahçe dublekslerden oluşuyor. Her türlü kesime hitap etmesi de avantaj olarak gösterilebilir.

212 BİN’TL DEN BAŞLIYOR

Farklı özellikler ve metrekareye sahip daireler 212 bin TL’den başlıyor, 398 bin TL’ye kadar fiyatlar alıcılarına sunuluyor. Şimdilik lansman fiyatlarından faydalanılan Rose Garden Evleri’nin teslim sürecine yaklaştıkça fiyatlarını arttırması da bekleniyor. Fiyatlar bölgedeki fiyatlara göre kalitesini de düşünecek olursak düşük kaldığını bile söyleyebiliriz. Rose Garden Evleri teslim tarihiyse, ekim ayı olarak belirlendi.

ÖRNEK DAİRE HAZIR

Rose Garden Evleri’nin örnek blok ve dairesi hazır. Gidip gördüğümüzde ne kadar özen gösterilmiş olduğunu gördük. Dairede tüm ayrıntılar düşünülmüş. Salon, mutfak, odalar, banyo iç mimari bakımından bizlerden tam not aldığını söyleyebiliriz. Örnek daireyi gezerken, kusur aramaya başladığınızda bile kusur bulamayacağınızı göreceksiniz. Mutlaka gidip görmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Umarız, diğer bloklarda da aynı özen ve

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle