Hoşgeldiniz  

Kartepe Sukay Park İkinci Kez İhale Yapıldı

admin | 26 Mayıs 2016 | Manşet

sukay-park

Kartepe Sukay Park İkinci Kez İhale Yapıldı

Kartepe Belediyesi’ne ait Sapanca Gölü kıyısında bulunan Kablolu Su Kayağı ve Tesisi İşletmeciliğinin kiralama ihalesi Kartepe Belediye Encümen Toplantı Salonu’nda kapalı teklif usulü ile yapıldı. 4 isteklinin katıldığı ihalede Kartepe Mobilya Elektrik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 17.750 TL ile en yüksek teklifi verdi

Kartepe Belediye Encümeni Zafer Arat başkanlığında yaptığı haftalık toplantıda, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nce ihale ilanı yapılmış olan Kartepe Belediyesi’ne ait Kablolu Su Kayağı ve Tesisi İşletmeciliğinin kiralama ihalesini kapalı teklif usulüyle gerçekleştirdi.

İlki Geçen Ay yapılmıştı
Geçtiğimiz ay ihale edilen Sukay Park Tesisleri ile ilgili isteklinin sözleşme şartlarını yerine getirmemesi nedeniyle ihale iptal olmuştu. O zaman da Remzi Süleyman 16.001 TL teklif ile en yüksek rakamı verdi. Metin Tanta 14.500 TL, Genç Turizm 14.290 TL, Kartopu Ticaret 8.600 TL ve Bilal Pir 8.100 TL vermiş ve Remzi Süleyman ihaleyi kazanmıştı

Sukay Park İkinci Kez İhale Edildi
Tekrar ihale edilen Kartepe ilçesi Uzuntarla Mahallesi Seka Kamp Caddesi No:86 adresinde Uzuntarla 164 ada 4 nolu parsel üzerinde bulunan Kablolu Su Kayağı ve Tesisi (Kafe, Restaurant) İşletmeciliği Kartepe Belediyesi Encümeni’nce 5 yıl süre ile kiralama ihalesine Metin Tanta, Yakup Üstün, Kartepe Mobilya Elektrik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti., Gür Endüstriyel Bakım Tem. Taah. Gıda İnş. Nak. San. Tic. Ltd. Şti. teklif verdi.

Kartepe Mobilya 17.750 TL verdi
Tahmini bedeli aylık 7.500 TL olan kapalı teklif usulü ihalede katılımcılardan Yakup Üstün’ün ihale teklif dosyası iç zarfı bulunmadığından değerlendirmeye alınmadı. İhalede Gür Endüstriyel 14.599 TL, Metin Tanta 17.100 TL teklifte bulunurken, Kartepe Mobilya 17.750 TL ile en yüksek rakamı verdi. Encümen, tekliflerin alınması ardından ihalenin onaylaması için başkanlık makamına sunulması kararını alarak toplantıyı sona erdirdi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5643
EURO 4,0101
BIST 96.400
ALTIN 144,7666

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle