Hoşgeldiniz  

TELEFERİK, GAYRİMENKUL FİYATLARINI HAREKETLENDİRDİ

admin | 12 Eylül 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Teleferik bölgeyi canlandırdı

Kartepe’nin yılan hikayesine dönen teleferik projesi nihayet 28 Eylül 2017 tarihinde ihalesi yapılarak hayata geçiyor. Bu bilgi doğrultunda, bölge gayirmenkul talepleri de artmaya başladı. En gözde yerde, Derbent-Hikmetiye gösteriliyor.

BAŞLANGIÇ DERBENT HİKMETİYE OLUNCA…

Teleferik Projesi, Hikmetiye-Derbent’ten Kuzu Yayla Mesire Alanı’na kadar 4960 metre uzunluğunda, çift yönlü üç halatlı, 90 kişilikli kabinlerden oluşacak. Kabinler 10 m/sn hızla yolcu taşımacılığı yapacak. Teleferik projesinin yer alacağı bölgede turistik tesisler de kurulacak olması bölgedeki gayrimenkullere talebi arttırdı, artan talep doğrultusunda da fiyatlar artmaya başladı. Özellikle de Hikmetiye-Derbent civarı gayrimenkul fiyatları hızla artmaya başladı.

BAKIN ULUĞDaĞ’A, DAHADA ARTABİLİR…

Teleferik ihalesiyle bölgede gayrimenkul fiyatları artmaya başladı diyoruz ancak bu artış beklentilerin dışında her geçen sürede artarak devam etmesi ön görülüyor. Örnekle anlatacak olursak, Bursa Uludağ teleferik hizmetlerini ve lokasyonunu incelemeniz yeterli olacaktır. Bu örnek bile, bölgenin gayrimenkul fiyatlarının nereye kadar gidebilir sorusuna cevap bulmamızı sağlayacaktır.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

SATILIK BAŞİSKELE YUVACIK VİLLA

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,4419
EURO 4,1165
BIST 109.118
ALTIN 146,8033
© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle