Hoşgeldiniz  

BU SEFER “TELEFERİK” GELİYOR…

admin | 28 Şubat 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Kartepe Teleferik Projesi imar
planı çalışmaları devam ediyor…

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in prestij projelerinden biri olan Teleferik Projesi’ne ait çalışmalar hızla devam ediyor. Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ekiplerinin teknik projelendirme çalışmasını tamamladığı projede, imar planı çalışmalarında da önemli bir aşamaya gelindi.

HAYAL GERÇEK Mİ OLUYOR?

Kartepe İlçesi’nin geleceğini oluşturacak, bölgenin ekonomik ve sosyal gelişimine ışık tutacak planlamalar, hizmet ve projelerle ilçeye değer katmaya devam eden Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez öncülüğünde Kartepe’nin 50 yıllık hayali olan Teleferik projesi hızla ilerliyor. Başkan Hüseyin Üzülmez yönetiminde genç ilçeler arasında önemli mesafeler kat eden Kartepe Belediyesi , turizm ve şehircilik kültürüne katma değer katan projeleri arasında yer alan Teleferik Projesi ile de örnek ilçe konumunda. Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü nezaretinde yürütülen Teleferik Projesi’nde ise ekipler çalışmalarına son hızla devam ediyor.

İMAR PLANLARI MART MECLİSİNDE GÖRÜŞÜLECEK

Teknik projelendirme çalışması tamamlanan Teleferik Projesinde, imar planlarında da önemli bir mesafe katedildi. Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü, iki etaplı olarak uygulanması planlanan projeyi Kartepe’ye kazandırmak için hummalı bir çalışma içinde. Teleferik Projesine ait hattın üst ölçekli planlara işlenmesi kapsamında Çevre Düzeni Planı ve Nazım İmar Planı teklifleri, Kocaeli Büyükşehir Beledi Meclisinde, meclis üyeleri tarafından uygun görülerek 16.02.2017 tarih ve 106 sayılı meclis kararı ile onaylandı. Planlama çalışmalarının ikinci ve son aşaması olan Uygulama İmar Planı teklifine ait hazırlık çalışmaları da Kartepe Belediye Meclisi Mart ayı meclis toplantısı gündemine sunulacak.

teleferik
kartepe teleferik
kocaeli kartepe teleferik
imar uygulaması teleferik
imar uygulaması kartepe teleferik
imar uygulaması kartepe kocaeli teleferik
mart meclisinde teleferik
mart meclisinde kartepe teleferik
mart meclisinde kocaeli kartepe teleferik
mart meclisinde imar uygulaması teleferik
mart meclisinde imar uygulaması kartepe teleferik
mart meclisinde imar uygulaması kartepe kocaeli teleferik

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle