Hoşgeldiniz  

Kartepe’de yeni imar yolu genişletme çalışmaları

admin | 03 Aralık 2016 | Genel, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

kartepe-imar-yollari-site

Kartepe’de yeni imar yolu genişletme çalışmaları

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler üst yapı planlamaları kapsamında araç ve yaya ulaşımlarının güvenli bir şekilde sağlanması için yol genişletme çalışmalarına hız verdi. Ekipler Köseköy ile Arslanbey arasında ulaşımı sağlayan Rahmiye Mahallesi Beşik Sokak üzerinde imar yolu genişletme çalışması yaptı.

YOL 12 METRE GENİŞLİĞE KAVUŞTU

Yapılan düzenleme çerçevesinde 1 eskavatör, 1 greyder, 1 JCB ve 4 kamyon eşliğinde ekipler Beşik Sokak üzerinde 700 metrelik güzergahı imar planlarına uygun şekilde 12 metre genişliğe kavuşturdu. Beşik Sokak devamında İzmit Caddesine bağlantıyı sağlayacak 100 metre uzunluğunda yola malzeme serilerek ulaşıma açıldı.

“MODERN YOLLAR ULAŞIMA AÇILACAK”

Kartepe’de yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar kapsamında ulaşım ağına yeni bir soluk getiren düzenlemelerin aralıksız sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Hızla gelişen ilçemizde, kentsel kullanımın gerekleri çerçevesinde araç ve yaya güvenliğini sağlayacak çalışmalarımızı imar planları çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Üst yapı planlamaları doğrultusunda gerçekleşen çalışmalarda ekiplerimiz gayretle ve hızla düzenlemeler yapıyor. Nüfusun yoğunlaştığı bölgelerdeki yolların açılması ve genişletilmesi çalışmaları kapsamında güvenli ve modern yolları ulaşıma açmak için yeni imar yolları düzenlemelerimiz de havaların elverdiği ölçüde aralıksız devam edecek” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle