Hoşgeldiniz  

BAYAN EMLAKÇILAR BİR ARADA…

admin | 09 Mart 2017 | KEMDER, Manşet, Manşet Üst

KEMDER Bayan Emlakçıları unutmadı

Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) Başkan Alpay Hacıoğlu ve yönetim kurulu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde bayan emlakçıları unutmadı. Bayan emlakçılara Leman Kültür Kafe’de sabah kahvaltısı verdi.

HACIOĞLU; “KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN”

KEMDER Kocaeli Emlakçılar Derneği’nin, Leman Kültür Kafe’de düzenlediği organizasyonda konuşma yapan Başkan Alpay Hacıoğlu “Kadınlar hayatımızın en önemli varlıklarıdır. Kimi eş, kimi anne, kimi arkadaş, onlar mücevher gibidirler. Bizler onları el üstünde tutmamız gerekiyor. Sadece bir gün değil, her gün başımızın üstünde tutmalıyız. Öncelikle emlak mesleğini yapan bayanların, sonrada tüm bayanların 8 Mart Kadınlar Gününü kutlarım” dedi.

BAYANLAR KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER

Leman Kültür Kafe’de verilen kahvaltıda bayanlar keyifli vakit geçirmenin yanı sıra, kendi aralarında sohbet etme imkanı buldular. Ayrıca bu organizasyonu düzenleyen başta KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ertan Karakaş, Ömer Küçük, Ali Akdeniz, Abdullah Kanpara, Ahmet Özder, Aytekin Türkyılmaz’a da teşekkür ettiler.

HEDİYELER OLDUKÇA ANLAMLIYDI

Kocaeli Emlakçılar Derneği bu anlamlı günde bayan emlakçılara günün anısına küçük hediyelerde vermeyi unutmadı. Özellikle her bayana verilen, özel süslenmiş, kutu içinde “8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN” hediyesi büyük taktir topladı. Bayan emlakçılar da bu hediyeleri, ofislerinin en özel yerinde saklama sözünü, başkanlarına verdiler.

HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKİLDİ

Bu anlamlı günde yaklaşık yüz bayan emlakçıyı bir araya getiren Kocaeli Emlakçılar Derneği başkanı, yönetim kurulu üyeleri ile kahvaltı sonunda hatıra fotoğrafı çektirerek bu günün önemini ölümsüzleştirdiler. Çekilen fotoğraflarda sosyal medya hesaplarında gün boyunca paylaşıldığı da gözden kaçmadı

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle