Hoşgeldiniz  

KEMDER Kadın Emlakçıları Bir Araya Topluyor

admin | 22 Şubat 2016 | Genel

KEMDER, KADIN EMLAKÇILARI TOPLUYOR

KEMDER Bayan Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Oyıl, dernek üyesi ve firma sahibi bayan gayrimenkul danışmanlarını bir araya topladı. Bayan firma sahiplerinin gündemde yer almamasından ve birbirlerini çok iyi tanımamasından yakınan Oyıl, “Bayan dayanışması için geç bile kaldık” dedi
Ortalama 70-80 bayan işletme sahibini 3 toplantıyla bir araya getirecek olan Oyıl sonrasında da herkesin dahil olduğu bir organizasyonla yeni oluşumlara girmeyi planlıyor. Dernek çatısında bir araya gelen bayanların sadece emlak sektörü için değil pek çok sosyal proje için güç oluşturması bekleniyor.

20 YILLIK DANIŞMANLAR MEVCUT
Toplantıda yer alanlar arasında 20 yıllık danışmanlardan yeni firma açmış danışmanlara kadar pek çok isim yer aldı. Toplantı geneli tanışma ve genel konuları istişareyle geçti. Sektörde bayan olmanın zorluklarından konuşulan toplantı herkes için oldukça faydalı görüldü.

DEVAMI HIZLA GELECEK
Toplantıların sadece bir araya gelmekle kalmaması, portföy paylaşımlarından genel desteğe kadar her konuda bir araya gelinmesi konusunda Oyıl elinden geleni yapmayı planlıyor. Bayan firma sahiplerinin birbirlerine olacakları destek sayesinde pek çok alanda baskın rol oynaması ve sektöre çeki düzen getirmesi planlanıyor.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle