Hoşgeldiniz  

“KEMDER”DEN TAM DESTEK…

admin | 11 Ocak 2017 | KEMDER, Manşet, Manşet Üst

“KAN BAĞIŞI KAMPANYASI”NA EMLAKÇILARDAN DESTEK

Kızılay Genel Merkezi tarafından başlatılan “Kan Bağışı Kampanyası” na KEMDER Kocaeli Emlakçılar Odası’ndan büyük destek. 600 üye ve aileleriyle birlikte toplam bin kişiye ulaşacak kampanyaya destek verecek.

İPEK “TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE”

Kocaeli Kızılay Şube Başkanı Cengiz İpek’in KEMDER’e yaptığı ziyarette ” Ülke çapında kan stokların azalması sebebi ile Genel Başkanımız Dr. Kerem Kınık beyefendinin 2 Ocak tarihinde kan seferberliği çağrısına Kocaeli Valimiz karşılık vererek 6 Ocak ta bizatihi kan vererek Kocaeli’mizde başlatmış bulunmaktadır. Sayın valimize teşekkür ediyoruz. Bu çağrı kısa sürede karşılığını bularak 4 Ocak tarihinde rekor kırılarak toplam 13 bin 241 ünite kan bağışı alınmıştır. Teşekkürler Türkiye!”dedi.

HACIOĞLU’NDAN TAM DESTEK

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ise “İlaç kullanımız son yıllarda fazla olmasından dolayı kan bağışında çok etkili olunmuyor. Bundan dolayı üyelerimiz, üye aileleri ve çevremizdeki insanları bu kampanyaya destek vermeyi hedefliyoruz. Yaklaşık bin kişi ile bu kampanyaya destek vereceğiz” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle