Hoşgeldiniz  

Kimdir bu Kurumsallar?

admin | 22 Temmuz 2016 | Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

kurumsallar-site

Kimdir bu Kurumsallar?

Sokaklarda hep görürsünüz, “Kurumsal firmalara kiralık” afişlerini. Özellikle sahibinden asılan afişlerini, çoğumuz anlamakta zorlanırız. “Kurumsal Firmalara” ibaresinden dolayı. Kimdir bu kurumsal firmalar?

Aklımıza ilk gelen “Kurumsallar” kimlerdir? Bankalar, GSM operatörleri, Franchising veren firmalar ve buna benzer kuruluşlardır. Kaliteli, yüksek kirası olan bir cadde de 10 m2 iş yeri olan bir yere bu yukarıda saydığımız kriterlere uyan kaç kuruluş olabilir? Bunların hiç biri bu on metrekarelik iş yerini kiralamaz ama iş yeri sahibi afişini asmış “Kurumsal firmalara kiralık” diye. Bakmışın, bu on metrekarelik yeri kuruyemişçi kiralamış ve harıl harıl çalışıp o yüksek kirayı ödüyor ve işini yapıyor. Soruyorum, kuruyemişçiler kurumsal mı?

“Kurumsal firmalara kiralık” ibaresini kaldırın artık!

Kurumsal firmaların kim olduğunu bile bilmeyen, ayırt bile edemeyen iş yeri sahiplerinin artık “Kurumsal Firmalara Kiralık” ibaresini kullanmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Hatta hatta bazı emlak aracı kurumların da bu ibareyi sık olmasa da kullandıklarını görüyoruz. Böyle bir iş yerini kiralamak isteyen firmaların bile kendilerinin kurumsal mı kurumsal değil mi diye tartıştıklarını bir düşünür müsünüz?

Kurumsallar belli, “KİRALIK” yazın, karar sizin…

Kiralık olan iş yerleri için son karar iş yeri sahipleri verecek. İster verir, ister vermez. Zorla ne iş yeri kiralanır, ne de zorla iş yeri verilir. Kiralık olarak bir mülkü ortaya çıkarırsınız ve beklersiniz. Daha “Kurumsal Firma” karşılığı olan bir liste yok. Olanlarda üç beşi geçmediğini belirtik. Veya sizin bildiğiniz başka bir şey varsa paylaşın ki, bizlerde öğrenelim

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle