Hoşgeldiniz  

KEO AÇIKLAMA YAPTI

admin | 05 Nisan 2017 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

“Hiç bir ilgimiz yok”

Körfez’de meydana gelen olayda emlakçı olduğu öğrenilen bir kişi hayatını kaybetmişti. Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin konuyla ilgili açıklama yapmayı gereğini duyduğunu belirterek “Odamızda kaydı yoktur” ifadelerini kullandı

Geçtiğimiz günlerde  Körfez ilçesinde Günay Mahalle’de meydana gelen olay kahvehane içerisinde bulunan emlakçı Ali Kaşkaş bacağından vurularak yaralanmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapma gereği duyan Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin: “Kocaeli Emlakçılar Odası, yedi ay önce resmen kurulmuş ve Büyükşehir yasası ile ilimizde kurulun ilk ve tek odadır. Dolayısı ile odamız 12 ilçemizde birer temsilci atamış, bu temsilcilerin altında da yönetim kurulları oluşturulmuştur. Şu anda ilimiz genelinde odamıza kayıtlı olan ve emlakçılık mesleğini icra eden 839 meslektaşımız mevcuttur.

ODAMIZA KAYITI YOK

Geçtiğimiz gün gazetelerde ve haber sitelerinde bir emlakçının silahlı saldırıya uğradığı yönündeki haberler meslektaşlarımız arasında üzüntü ile karşılanmıştır. Söz konusu ilçede odamıza kayıtlı bulunan meslektaşlarımıza böyle bir saldırı olmamıştır. Bu nedenle bu açıklamanın odamız tarafından yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kocaeli Gazetsi

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle