Hoşgeldiniz  

EMLAKÇILARA BÜYÜK ARABA FIRSATI

admin | 07 Nisan 2017 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

Emlakçılar Odası üyelerine büyük araba fırsatı!

Kocaeli Emlakçılar Odası, oda üyelerine özel avantajlı kredi ve avantajlı araç imkanı için İNG Bank ve Peugeot ile protokol imzaladı

Kocaeli Emlakçılar Odası, İNG Bank ve Peugeot  arasında oda üyelerine özel avantajlı kredi ve avantajlı araç imkanı sağlayan bir anlaşma protokol imzalandı. Peugeot  bayiinde gerçekleşen indirim protokolüne, Peugeot Satış Müdürü Berna Aksoy Aydın, İNG Bank Hürriyet Caddesi Şube Müdürü Emir Kelebek, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, yönetim kurulu üyeleri Hakan Sin, Mesut Volkan Sezgin ve Mahir Akyürek katıldı.

6 FARKLI MODEL

İmzalanan protokolün içeriği hakkında bilgi oda başkanı Ahmet Pekin, “Ülkemizde yaşanan global kriz döneminde üyelerimize fayda sağlayacak bir anlaşmaya imza attık. Protokol, kullanım açısından üyelerimize hitap eden modeller arasında yer alan  208,301,308,508,2008 ve Peugeot Partner Tepee olmak üzere 6 modeli kapsıyor” dedi. Protokolün oda üyelerine hayırlı uğurlu olması temennisinde Başkan Pekin, emeği geçen herkese teşekkür etti.

toplu--.jpg

“KAHVALTIYA TÜM ÜYELERİMİZ DAVETLİDİR”

Odası üyelerine özel bir kahvaltı programı organize ettiklerini söyleyen Pekin, “ İmzaladığımız protokol hakkında üyelerimizi bilgilendirmek için Cumartesi günü  saat 10:00’da Lastik İş Sosyal Tesislerinde bir araya geleceğiz.  Programda İNG Bank temsilcileri ve protokol kapsamında yer alan araçlarda olacak. Üyelerimiz, İNG Bank yöneticilerinden kredi hakkında bilgi alırken diğer yandan ise diledikleri aracı yakından inceleyip test sürüşü yapabilecek. Bütün üyelerimizi kampanyadan yararlanmaları adına kahvaltı organizasyonumuza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

imza-004.jpg

48 AYA VARAN TAŞIT KREDİSİ

Kocaeli Emlakçılar Odası üyelerine avantajlı araç kredisi imkanı sunduklarını söyleyen İNG Bank Hürriyet Caddesi Şube Müdürü Emir Kelebek,  “Oda üyelerine özel hazırladığımız 48 aya varan avantajlı taşıt kredisi  imkanının herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
KAYNAK: Kocaeli Gazetesi Nurşah ŞAHİN

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5925
EURO 4,0440
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle