Hoşgeldiniz  

Kocaeli Emlakçılar Odası komisyonlarının net görevleri neler?

admin | 24 Ekim 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

emlakcilarodasi

Kocaeli Emlakçılar Odası’na bağlı komisyonların net görevleri neler?

Haber : Gülender Sargın…
Kocaeli Emlakçılar Odası, ilçelerde komisyonlarını kurmaya ve görevleri tebliğ etmeye başladı. Gölcük, Gebze, Darıca, Çayırova bölgelerinde kurulan komisyonlar facebookdan lanse edildi. Bölge yerel gazetelerinde de haber oldu.

GÖREVLERİ NELER ?

Kurulan komisyonların başlıkları var, ancak görevleri ve yetkileri neler bunlarında duyurulması gerek. Emlakçılar odası oluştukları komisyonlar için dağıttıkları görev tebliğleri hakkında yazılı açıklama yapabilirse, emlak firmalarıda komisyonlar çalışıyor mu, görevlerini yapıyor mu takip edebilir ve ihtiyaçları için doğru yetkili ile bağlantı kurabilir.

İSİMLER NE ?

Diğer bir konuda ilçe komisyonlarında görev alanların isimleri kolay erişilebilir bir kaynakta yer almalı. Oda nın web sitesi uygun olur. Detaylı görev tanımları ve isimler ulaşılabilir olmalıki bu komisyonların gerçekten işlevli olduğunu görebilelim.

DEDİKODU KAZANI KAYNAMASIN

Komisyonların isim ve görevleri netleşmediği taktirde, yine dedikodu kazanı kaynayacak. Bu komisyonların seneye yapılacak seçimlere alt yapı olduğu, komisyonların tek işinin seçime oy toplamak olacağı düşünülecek…

 

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle