Hoşgeldiniz  

Kocaeli Emlakçılar Odası NİHAYET KURULDU…

admin | 04 Haziran 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet

ahmet-pekin

Kocaeli Emlakçılar Odası sonunda kuruldu…

 

Yıllardır kurulması için uğraş verilen, ilimizde yaklaşık sayının binlere ulaştığı emlakçıları yakından ilgilendiren oda kurulum süreci nihayet sona erdi. Kocaeli Emlakçılar Odası Ahmet Pekin ve dokuz kişiden oluşan kurucular kuruluyla resmen kuruldu. 

25 Aralık 2015’de yetki alınmıştı
Kocaeli Emlakçılar Odası’nı kurma yetkisi 25 Aralık 2015 tarihinde alınmasıyla birlikte harekete geçen Ahmet Pekin ve arkadaşları yaklaşık beş ay gibi kısa süre içerisinde odayı kurmuş oldular. Bu süreçte de ciddi sıkıntılar yaşanmasına rağmen, emlakçıların hayalini kurduğu Kocaeli Emlakçılar Odası’nı 31 Mayıs 2016 bu gün itibariyle kurmuş oldular.

3 Ay içinde seçim var…
Kocaeli Emlakçılar Odası’nın taze başkanı Ahmet Pekin; “odamız 31 Mayıs 2016 tarihinde resmen kurulmuştur. Kocaeli halkına ve meslektaşlarımıza hayırlı olsun. Önümüzde üç ay zamanımız var. Bu süre içerisinde kurucular kurulu olarak bir seçim takvimi açıklayacağız. En geç üç ay sonra Kocaeli Emlakçılar Odası seçilmiş yönetimi ile kurulmuş olacak. Bu oda sektörümüz mensupları tarafından heyecanla bekleniyordu. Odanın kurulması ile emlak sektörü daha düzenli ve daha ciddi bir hale gelecektir.”

Arkadaşlarına teşekkür etti
Dedi. Başkan Ahmet Pekin oda olma yolunda geçen süreçte yalnız bırakmayan arkadaşlarına da “Odanın kuruluş çalışmaları sırasında bana yardımcı olan ekip arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum dedi. Kocaeli Emlakçılar odasının İlimize ve Sektörümüze tekrar hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5970
EURO 4,0080
BIST 95.147
ALTIN 144,6561

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle