Hoşgeldiniz  

Kocaeli Emlakçılar Odası TEMFED’e mi giriyor ?

admin | 01 Ekim 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

federasyon-haci-ali-taylan

Hacı Ali Taylan’dan yakın markaj

 

GÜLENDER SARGIN
Kocaeli Emlakçılar Odası seçimlerini yakından takip eden ve Başkan adaylarından Ahmet Pekin’i resmi olmasa da destekleyen Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkanı Hacı Ali Taylan odayı ve Pekin’i tebrik için Kocaeli’ndeydi.

3 AYDA ÜÇ KEZ GELDİ

Seçim sürecimizde taraf tutmam diyen Hacı Ali Taylan aslında desteğinin Ahmet Pekin’den yana olduğunu belli etmişti. Ahmet Pekin ve ekibinin seçimi almasının ardından ilk fırsatta ziyaretini yapan Hacı Ali Taylan, 15 yılda bir kez gelmezken, son üç ayda üç kez gelmesi oldukça şaşırtıcı oldu.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Genel Başkanı Sn.Hacı Ali Taylan, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin ve yönetim kurulunu ziyarete gelmesi sevindirici bir gelişme aslında. Kendisine teşekkür ediyoruz ve her daim ilimize ziyaret ve katkılarını bekliyoruz.

ODA TEMFED’E Mİ GİRİYOR? 

Diğer yandan, Federasyonu temsilen gelen Hacı Ali Taylan ile Pekin arasında, federasyona girme yönünde bir çalışma olacak mı şimdi asıl merak konusu bu. Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) Kocaeli Emlakçılar Odası’nın federasyona üye olmasını en başından beri istediğini biliyoruz. Sayın Taylan’da bu sebeplerden dolayı sık sık Kocaeli’ne gelmesi de bunun nedeni olabilir.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle