Hoşgeldiniz  

Kocaeli Emlakçılar Odası Yönetim ve Denetim Kurulunu Tanıyalım

admin | 08 Eylül 2016 | Genel, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

keo-yonetimi

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkan ve Yönetimini Tanıyalım

Uzun süre gündemde kalan Kocaeli Emlakçılar Odası seçimleri tamamlandı. Ahmet Pekin bu az bir farkla bu yarıştan galip çıktı. Kazanan Pekin ile birlikte 6 yönetim kurulu ve 3 de denetim kurulu üyelerini kısaca tanıyalım ve mesajlarını alalım istedik.

 

YÖNETİM KURULU

Başkan Ahmet PEKİN : 1965 doğumlu, 15 senedir sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Pekin Emlak”.  Başiskele bölgesinde bulunan 3 ofisi ile hizmet veriyor.
Mesajı: “Birlik beraberliği sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. Bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz”

 

Abdurrahman Yazıcı- AYHAN GAYRİMENKUL

Abdurrahman Yazıcı- AYHAN GAYRİMENKUL

Abdurrahman YAZICI : 1974 doğumlu, 17 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Ayhan Gayrimenkul” Yoğunluğu tarım arazileri üzerine. Kandıra, Derince, Körfez ve Eskişehir bölgelerinde çalışma yapıyor.
Mesajı : “Tüm camia dost, arkadaş olarak birlik ve beraberlik içerisinde, en iyisi olması için çalışacağız.”

 

 

 

 

 

 

fuat-ozdag-bolge-gayrimenkul

Fuat Özdağ-Bölge Gayrimenkul

Fuat ÖZDAĞ : 1977 doğumlu, 6 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Bölge Gayrimenkul”. Gebze Bölgesinde hizmet veriyor.
Mesajı : “Kocaeli’de ki tüm meslektaşlarımızla bir olup, Kocaeli Emlakçılar Odasını Türkiye genelinde bir numaralı oda yapmak istiyoruz.”

 

 

 

 

 

 

mest-das

Mesut Daş – Daş Emlak

Mesut DAŞ : 1975 doğumlu, 15 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Daş Emlak”. Kandıra ve Yenişehir de olmak üzere iki emlak ofisi ile yoğunluğu arazi işleri olarak hizmet veriyor.

Mesajı: “Meslektaşlarımız ile beraber, sektörün ihtiyaçları için elimizden geleni yapacağız. Tek başımıza değil tüm meslektaşlarımızın fikirleri ile yol alacağız. Komisyonlarımızı buna göre oluşturacağız”

 

 

 

 

 

osman-ozcan-ozcan-gayrimenkul

Osman Özcan- Özcan Gayrimenkul

Osman ÖZCAN : 1985 doğumlu, 12 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Özcan Gayrimenkul”. Kocaeli İzmit Bekirpaşa Bölgesinde hizmet veriyor.
Mesajı: “Tüm meslektaşlarımız için çalışacağız, Kocaelili emlakçıları hak ettiği yere taşıyacağız”

 

 

 

 

 

 

 

Mustafa UYAR : 1962 doğumlu, 10 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “M2 Emlak”. Gölcük bölgesinde hizmet veriyor.
Mesajı : Odamız herkese hayırlı olsun. Güzel şeylerin yapılabilmesi umuduyla biraraya geldik. Sektör sorunlarının çözümlenebilmesi için elimizden geleni yapacağız. Bende sorunlara çözüm yolunda ilerleyebilmek için bu yönetimde yer aldım”

Sercan TOPÇU : 1981 doğumlu, 12 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Darıca Turyap”. Darıca Bölgesinde hizmet veriyor.
Mesajı : “Meslek için gereken neyse yapacağız. İleri gidebilmemiz için özveriyle çalışacağımıza söz veriyorum.”

DENETİM KURULU

Mahir AKYÜREK : 1962 doğumlu, 3 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Ayyıldız Gayrimenkul”. İzmit Merkezde hizmet vermekte.
Mesajı : “Sevgi, saygı çerçevesi içerisinde elimizden gelen herşeyi yapacağız.”

Ufuk TURAN : 1965 doğumlu, 9 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Ufuk Turan Gayrimenkul”. İzmit Bağçeşme de bulunan ofisinden İzmit bölgesinde hizmet veriyor.
Mesajı : “Mesleğimizin halkın gözünde itibar kazanması için elimizden geleni yapacağız. Halkın gözünde “gerçek emlak danışmanları” olabilmemiz için gereken ilerlemeyi göstermek için çalışacağız.”

Haluk TAMYÜKSEL : 1983 doğumlu, 7 yıldır sektörde faaliyet gösteriyor. Firmasının adı “Konak Emlak”. Kocaeli İzmit Merkez deki ofisinden hizmet veriyor.
Mesajı :” Kazanan Kaybeden olmadan, elimizden gelen her çalışmayı hep birlikte yapacağız. Birlik olacağız.”

Bizde tüm ekibe bol şans diliyoruz.

oda

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle