Hoşgeldiniz  

“EMLAKÇILARA GÜVENMELİ”

admin | 04 Kasım 2016 | Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

chp-il-baskani-cengiz-saribay-site

SARIBAY: VATANDAŞLAR EMLAKÇILARA GÜVENMELİ

Kocaeli Emlakçılar Odası’nı ziyaret eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Emlakçılık vatandaşa güven veren meslek olmalı” dedi

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin ve yönetimini Kocaeli Emlakçılar Odası’nda ziyaret etti. Başiskele’de oturan Cengiz Sarıbay, yine Başiskeleli olan oda başkanı Pekin’e, “Hemşerim” diye hitap etti. İkili ziyarette sıcak ve samimi sohbet etti. Ziyarette ilk olarak konuşma yapan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, oda üyelerine kendini tanıttı. Sarıbay, “Benim adım Avukat Cengiz, İzmit’te beni kara kutu Cengiz olarak bilirler” diyerek espri yaptı.

MÜCADELEYLE BAŞKAN OLDUNUZ
Oda Başkanı Ahmet Pekin’e hayırlı olsun dileklerini ileten Sarıbay, “Bir mücadele sonucunda başkan oldunuz. Kırıcı ve incitici bir davranış olmadan güzel bir mücadele yapılarak kongre tamamlandı. Yarışta biri başkan seçilecekti. Ahmet Pekin ve ekibine başarılar diliyorum. Emlakçılık, bir güven veren meslek olmalı. İzmit’te emlakçılara güven tam. Bundan sonra da böyle devam eder” ifadelerini kullandı.

EĞİTİM ALINMASI ZORUNLU
Başkan Pekin, Sarıbay’a oda olma sürecini anlattı. Pekin, “Emlakçılar eğitim almak zorunda. Eğitimi bilmek zorundayız. Nasıl doktor ameliyat yapmasını bilmezse, doktorluğun bir anlamı olmaz. Bizim içinde öyle Kocaeli’de görevimizi iyi temsil etmek istiyoruz. Adliye dahil olmak üzere her kurumla alış veriş yapmak zorundayız” dedi. İl başkanları toplantısından bahseden Sarıbay, “Hepimiz farklı düşüncelere sahibiz. Bu da gayet normal, bu bizim zenginliğimizdir. Yükselen bir birliktelik var. Hep kavga, hep kavga olmaz. Bunları aşacağımıza inanıyoruz “ ifadelerini kullandı.

HABER YEŞİL KOCAELİ

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle