Hoşgeldiniz  

Kocaeli’ne “İslami Yaşam Alanları” Gelir mi?

admin | 17 Eylül 2016 | Manşet, Manşet Üst

islami-yasam-alanlari-site

Kocaeli’ne “İslami Yaşam Alanları” Gelir mi?

Son yıllarda gelişen konut sektörünün içinde yerini almaya hazırlanan “İslami Yaşam Alanları” konseptli konut projeleri her geçen gün yoğun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Şu an büyük illerde görünen bu tür konut projeleri Kocaeli’ne gelir mi?

 

“İslami Yaşam Alanları” Kısaca nedir?

İstanbul Maltepe’de Tulip Rose Twin Konut Projesi bu türe örnek gösterebiliriz. Satış sloganı ve açıklaması; “Koridorlarında ezan okunan ve tek bir asansörle cemaatle vakit namazlarınızı kılabileceğiniz bir yaşam alanı hayal edin. Din görevlimiz hem çocuklarınıza hem de ebeveynlerimize 7/24 yardımcı olabilmek için yanı başınızda. Bu sayede çocuklarınız modern okullarda eğitim alırken, din eğitimlerinden de mahrum kalmayacaktır” diye söyleyebiliriz.

7 Yıldızlı Kent Başiskele’de hayal edin…

Kocaeli Başiskele’de yapımına başlanan bir konut projesi hayal edelim…
BAY & BAYAN MESCİTLER
BAY & BAYAN HAVUZLAR
ÖZEL GÜVENLİK
BAY & BAYAN SAUNA & SPA
BASKET SAHASI
BAY & BAYAN FİTNESS SALONLARI
ADA MANZARASI
Böyle bir konut projesi yapılsa acaba ne olur? Satış sloganları da herhalde; “7 Yıldızlı Kent Başiskele’de İslami Yaşam Alanlı Evleri” olurdu. Kim nasıl karşılarsa karşılasın, bu tarz konut projeleri artık hayatımıza girmeye başlayacak.

Bir de 3 Yıldızlı Kent Kartepe’de hayal edin…

Birde konut sektöründe bir türlü istenilen seviyeye gelemeyen Kartepe’yi hayal edelim. Kartepe Kent Meydanı civarında bu tarz bir konut projesi yapılacak ve satış sloganı da; İslami Yaşam Alanlı, Eşsiz Kartepe Manzaralı Evler” olurdu herhalde. Tutar mı bu slogan?

Bizde 1.400.000 TL’ye daire satılır mı?

Hayalden biraz öteye geçip, ilimize “İslami Yaşam Alanlı” evler yapılsa acaba tutar mı? Talep görür mü? İnşaat firması kazanır mı?  Bu soruların cevabını bilemiyoruz ama koridorlarında ezan sesi olan İstanbul Maltepe’de Tulip Rose Twin’de 4+1 dairenin satış fiyatı 1.400.000 TL olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu fiyatlara Başiskele veya Kartepe’de daire satılabilir mi? Bu sorunun cevabını da uzmanlara bırakmak gerekiyor.

islami-yasam-alanlari-fiyat

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle