Hoşgeldiniz  

“KÖYLERİMİZİN DEĞERİ ARTACAK”

admin | 20 Mayıs 2017 | Körfez, Körfez Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

“Yapılacak yatırımlarla köylerimiz değerlenecek”

Körfez Belediyesi tarafından köylere yapılacak yatırım programı, köy muhtarlarıyla paylaşıldı. Toplantıda eksiklikler de tespit edilerek program dahil edildi. Köylere yapılacak yatırımlarla köylerin değeri artacak.

MUHTARLAR BİLGİLENDİRİLDİ

Körfez Belediyesi, köylere yatırımını aralıksız devam ettiriyor. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın direktifleri doğrultusunda yapılacak yatırım programı ve planlamalar, köy muhtarlarıyla paylaşıldı. Toplantıya; Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz, Köyler ve Muhtarlar Müdürü Özcan Efe, Körfez Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Yanar, Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ve muhtarlar katıldı.

“KÖYLERİN DEĞERİ ARTACAK”

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, köylerde devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aktarırken, taş duvarlar ve yeni imar yolları açımı için de çalışma başlatılacağını belirtti. Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz da yaz aylarında köyler bölgesinde birçok projenin hayata geçeceğini belirterek, “Yapılacak çalışmalar ile köylerimizin değeri de artacak. Eksiklikleri biliyoruz, planlamalarımızı da bu doğrultuda yaptık” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle