Hoşgeldiniz  

BALABAN ve BİNA KARTEPE’DE

admin | 07 Nisan 2017 | Kartepe, Kartepe Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

BALABAN ve BİNA Kartepe Belediyesi’nde

Kartepe Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir’den iki transfer yaptı. Fen İşlerinden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Murat Balaban getirilirken, Park Bahçeler Müdürlüğüne de Osman Bina getirildi.

ESKİ VE YENİ GÖREVLERİ

Yeni görev değişiklikleri ile en son Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak görev yapan Murat Balaban, Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak göreve getirilirken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde Bölge Şefi olarak çalışan Osman Bina da Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün başına getirildi.

ÜZÜLMEZ’E “TEŞEKKÜRLER”

Yeni görevlerini devralarak işlerinin başına geçen Balaban ve Bina,” Bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri doğup, büyüdüğümüz topraklar olan Kartepe’de mesai yaparak harcamak hem gurur kaynağı hem de büyük bir sorumluluktur. Allahın izniyle görevimizi en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle gayret sarf edeceğiz.” diyerek kariyerleri için önemli bir fırsat veren Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkür ettiler.

MURAT BALABAN KİMDİR?

1975 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesi Sultaniye Köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli’nde tamamladı. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2005 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 2008 yılında Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Bakım Onarım ve Yapım Şube Müdürü olarak atandı. Murat Balaban evli ve 3 çocuk babası olup, orta seviyede İngilizce bilmekte.

OSMAN BİNA KİMDİR?

Osman Bina, 1977 Kartepe Sultaniye doğumludur. 1988 yılında Arslanbey ilkokulu, 1995 yılında İzmit İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Eğitim hayatına Afyon Kocatepe Üniversitesi Emirdağ MYO’ da devam eden Osman Bina 2000 yılında buradan da mezun oldu.Bina, 2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü kontrol Mühendisi olarak işe başladı. 2015 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Başiskele, Gölcük ve Karamürsel’ de bölge şefliği yaptı.2017 Mart ayında Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev alan Osman Bina evli ve iki çocuk babası.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle