Hoşgeldiniz  

BAKIN “ODAMI” NASIL TAKİP EDİYORUM..!

Murat Hamzaoğlu | 12 Aralık 2016 | Manşet, Manşet Üst, Murat Hamzaoğlu

BAKIN “ODAMI” NASIL TAKİP EDİYORUM..!

Uzun yıllar hayalini kurduğumuz Kocaeli Emlakçılar Odası kuruldu ve 4 Eylül 2016 tarihinde ilk seçini yaptı. O dönemleri hatırlarsanız, herkes emlakçıların seçimi konuşuluyordu. Seçimi küçük bir farkla Ahmet Pekin ve ekibi kazandı. Üzerinden de neredeyse, 3.5 ay geçti..!

Bende bu üç buçuk ayda neler yapılacak diye bekledim. Verilen sözler, yapılması gereken işler, yapılacaklar derken dediğim gibi 3.5 ay geçti…

Bakıyorum da, sadece bir orada, bir burada ziyaretlerin haricinde ortada hiç bir şey yok. Bırakın bunu bile odanın resmi web sitesinden değil, sosyal medya hesabından takip eder olduk. Çünkü hala benimde üyesi olduğum Kocaeli Emlakçılar Odası’nın bir web sitesi bile yok..!

Buna rağmen odamın ziyaretlerini takip etmeye çalıştık, o bile ayrıldı..!Oda Başkanı Ahmet Pekin’e oy verenlere plaketlerle ziyaret, Alpay Hacıoğlu’na oy verenlerse..!

Mesela ben, Alpay Hacıoğlu’na oyumu verdim, verdim ama bin pişman oldum..! Keşke vermeseydim. Beni her gün halimi hatırımı soran, fikir alan, ofisime ziyaret edenler birden bire selam vermez oldular. Telefonlarım bile çalmaz oldu..! Keşke Ahmet Pekin’e verseydim de telefonlarım çalaydı..!

Şaka bir yana, yine seçim olsa, yine Ahemet Pekin’e oy vermem ama ne olursa olsun benim başkanımdır ve saygı duyarım. Yolda görsem, selam veririm…

Bu demek değildir ki, umurumda değil…Hayır, aslında çok daha fazla umurumda. Alpay Hacıoğlu başkan seçilseydi, çok daha fazla yoğun yapamadıkları için eleştirirken, Ahmet Pekin başkanıma tam tamına üç buçuk aydır eleştiri yazısı yazmadım, bekledim..!

Umarım, ziyaretler bitmiş ve artık iş yapma zamanı geldi. Bir karar aldım. Bundan sonra hafta da bir kez Kocaeli Emlakçılar Odası’nın yaptığı veya söz verdiği halde hala  yapamadığı vaatler için yazı yazacağım.

Biliyorum ki, benim gibi Kocaeli Emlakçılar Odası‘na üye olan 800 meslektaşımda merak ediyor neler yapılıyor? Gerek kendi köşemde, gerekse Kocaeli Emlak Haber Sitesi’nde odamız hakkında çok daha fazla yer vereceğim.

Yanda gördüğünüz resim, Ahmet Pekin ve ekibinin seçim öncesi çekilmiş bir organizasyondan. Gördüğünüz gibi bu işleri ben yapmayacağım, odam yapacak…

Onlar ben oy vermediğim için bana tepkili olsalar da, ben asla değilim! Bakın nasıl yakın takip ediyorum..! 

 

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle