Hoşgeldiniz  

Murat Satı’yı tanımamak benim hatam…!

Murat Hamzaoğlu | 23 Ağustos 2016 | Manşet, Manşet Üst, Murat Hamzaoğlu

murat-sati-murat-kose-haber

Murat Satı’yı tanımamak benim hatam…!

Geçtiğimiz haftalarda, Kartepe’de Kocaeli Emlakçılar Derneği ile Murat Satı İnşaat’ın birlikte  “BUREAU HOTEL RESIDENCE STORE” tanıtım kahvaltısı yaptı. Bu toplantıya bende katıldım, aslında projeyi merak etmiştim!

Projeyi kısaca orada tanıdım ama çok dikkatimi çekti, böyle devasa projeyi daha yakından tanımalıydım ama aynı zamanda projenin patronu olan Murat Mustafa Satı’yı da tanımak istedim.

İsmini, projelerini hep duyduğum ama bir türlü tanışma fırsatım olmadığı Murat Satı ile sonunda tanıştım.

İtiraf ediyorum, daha önce neden tanışamadığım için çok üzüldüm..! Patron Murat Satı, Proje Satış Müdürü Süleyman İn, iş ortağım Eylem Büyük ve ben bir araya geldik tam tamına iki saat projeyi “ağzımız açık dinledik…”

“Ben proje yapıyorum” diyen inşaat firmaları, sahipleri mutlaka “Bureau Hotel Residance Store” görmeli ve yapılanları bir bir dinlemeli. Ben Kocaeli’de hatta İstanbul dahil olmak üzere böyle bir komplike, özellikli proje görmedim duymadım!

Proje; “Murat Satı Hilton yapıyor” diye biliniyor.

Biliyor musunuz? Toplam 329 adet A+Residance var…

Ofis-Residance da diyebiliriz. Öyle özellikleri var ki, emin olun faaliyete geçtiğinde birçok meslek gurupları burada yer alabilmek için yarışacaklar…

Bunları buradan anlatmayacağım. Projeyi detaylı hale getirip, herkesin anlayacağı, gayrimenkul yatırımcısını da bilgilendirecek haber yapmam gerektiğini düşünüyorum.

“BUREAU HOTEL RESIDENCE STORE” Projesi beni çok etkiledi ama bu projenin mimarı olan Murat Satı’dan çok daha fazla etkilendim. Bu projeyi oluşturmak, hayata geçirmek ve yaklaşık dört ay sonra start vermek herkesin harcı değil.

Yıllardır ismini duyduğum ama bir türlü tanışamadığım Murat Satı ile bir araya gelmekten onur duydum.

Yıllardır gayrimenkul sektörünün içinde biri olarak ülkemize, Kocaeli’ne ve de Kartepe’ye böyle muhteşem proje kazandırdığı için Kocaeli halkı adına teşekkür ederim.

Ayrıca, bizlerin tanışma isteğini kırmayıp, davet eden Murat Satı ve ekibine de teşekkür ederiz.

“BUREAU HOTEL RESIDENCE STORE” ve “DOUBLETREE BY HİLTON KOCAELİ” hayata geçmesini dört gözle bekliyoruz…

MUSTAFA-MURAT-SATI-site

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle