Hoşgeldiniz  

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri Satılık Villa Fiyatları Özellikleri

admin | 28 Mayıs 2016 | Genel, Manşet, Proje

Naturalm-Karamursel-ciftlik-Evleri

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri Satılık Villa Fiyatları Özellikleri

ALM inşaat Karamürsel’in Karaahmetli köyün de bitki örtüsünün oksijenin bol olduğu hayalini kurduğunuz doğal yaşam biçimini Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri ile sizlere sunuyor. Tertemiz dağ havası yeşil bitki örtüsü dağ yamaçları ve bünyesinde bulunan göl ile sizleri hayallerinizi yaşamaya çağırıyoruz. Özlemini duyduğunuz doğal ortamda sahip olacağınız konforlu ,kaliteli evler ve bahçenizde hayvancılık ve toprakla iç içe olma şansını elde edeceksiniz.

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri 3 tipi mevcut 45 adet bahçeli ev,göl, sosyal tesis ,size arzu ettiğiniz kadar bahçe ve hayvancılık hizmeti sunan çalışanları ve bol bol oksijen ,doğal güzellikten oluşmaktadır. Şehir yaşamının size kaybettirdiği huzur sağlık coşku hislerinizi size geri kazandıracak. Çocuklarınızla 4 mevsim huzuru yakalayacağınız bir ortam.

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri  İç Mekanlarında da kaliteden ödün vermeden aynı konsepti sürdürmektedir. Hizmet Yokluğunuzda da bahçeniz için ne hayal ettiyseniz bu düzeni aynı şekilde bulmanızı sağlamak amaçlı hizmet sunulacak.Aklınızdaki tek düşünce doğadan ve hayattan keyif almak olacak. Güvenlik Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri bünyesinde 7/24 güvenliğiniz sağlanacak, huzurunuz tadınız kaçmayacak. Yakınlık İstanbuldan ortalama 70 km uzaklıkta bulunan Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri Körfez köprüsünün tamamlanmasıyla Anadolu yakasından 45 dakikada ulaşabileceksiniz.

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri
Satış fiyatları için ALM İnşaat Satış Sayfasını ziyaret edin…

 

 

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0117
BIST 95.147
ALTIN 144,5339

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle