Hoşgeldiniz  

EMLAKÇILIK KURSLARI KAPANSIN…

admin | 10 Mart 2017 | Emlakçı, Gölcük, Manşet, Manşet Üst

Necmi Kandemir; “Emlakçılık kursları kapansın”

Kocaeli emlak sektörünün, Gölcük’te faaliyet gösteren, en renkli simalarından Kandemir Emlak’ın sahibi Necmi Kandemir sosyal medya hesabından isyan etti

HEMEN KAPATIRIM

Yıllarını emlak sektörüne vermiş, uzun yıllar da Kocaeli Emlakçılar Derneği yöneticiliği, başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuş olan Necmi Kandemir, sosyal medya hesabından isyan etti. Açılan emlak kursları sonucunda verilen sertifikalarla herkesin emlakçı olabileceğini sert sözlerle eleştirdi. Kandemir; “Kocaeli Emlakçılar Odası Başkan’ı olursam, emlakçılık kurslarını kapatacağım” dedi.

SERTİFİKA ŞARTI YOK

Emlak ofisi açmak veya bu işi yapmak isteyenlerin sertifika olma şartı olduğu konuşuluyor. Aldığımız bilgiye göre böyle bir şart olmadığı yönünde. Bu sertifikalar olmadan da emlak ofisi açabilir veya bir gayrimenkul firmasında çalışabilir. Bu nedenledir ki,  “Benim sertifikam var, ofis açabilirim” düşüncesi tamamen yanlış.

NECMİ KANDEMİR’İN PAYLAŞIMI…

“EMLAKÇILAR BAŞKANI OLURSAM .. OLDUĞUM GÜN SÖZ VERİYORUM EMLAKÇILIK KURSUNU KAPATACAM..NEDENİ ÇOK BASİT 2 SANDALYE 1 MASAYLA 100 METREDE BİR SEKTÖRE HERGÜN BİR YENİSİ AÇILIYOR. BU HATADAN BİRAN EVVEL GERİ DÖNMELİ VE KURSLARA UZUN SÜRELİ VEDA ETMELİDİR.”

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle