Hoşgeldiniz  

NEREDE O ESKİ BAŞKANLAR..?

admin | 19 Eylül 2016 | Manşet, Manşet Üst

apo-nerde-o-eski-baskanlar

NEREDE O ESKİ BAŞKANLAR..?

Öncelikle tüm İslam Aleminin Geçmiş Kurban Bayramını kutlarım. Sağlıkla nice bayramlar görürüz inşaAllah..

Bayram önce neredeyse tüm kentin haberdar olduğu Kocaeli Emlakçılar Odası seçim dönemi geçirdik. Başkan adaylarımız bizi şahane! Temsil ettiler. Gerek yaptıkları organizasyonlar ile gerek yazılı ve görsel medyada temsil ettikleri fikirleri anlatımları ile muhteşemlerdi.

Hatta Belediye Başkanlığı Seçimlerine benzetmiştik ve gururlanmıştık, çünkü; seçilecek olan bizim başkanımızdı ve yıllardır sektörün kanayan yaralarını saracak olan kişi olacaktı. Ancak, böyle bir özende bunu başarabilmesi mümkündü.

Bundan önce ki yazılarımda da bunu dile getirerek iki tarafa da bizzat teşekkür ettim.

Seçimler bitti… Seçimlerden önce meslektaşlarını bir araya getirmek için gereken tüm organizasyonlara her türlü özeni gösteren başkanımızın, Kurban Bayramında bir bayramlaşma organize etmemesi beni fazlasıyla şaşırttı!

Çok büyük beklentilerim yok, hepimizi bir araya getirip bayramlaşmamızı sağlayabileceğini ve hatta bunu Geleneksel Emlakçılar Kent Bayramlaşması alanına hepimizi bir SMS ile davet ederek yapabileceğini düşünüyorum.

Hem bu sayede Emlak Sektörü’nün de Kocaeli’ de ne kadar büyük bir kitleyi kapsadığını kent sakinleri de yakından görmüş olurlardı.

Bu tip toplantılar ve organizasyonlar temsil edilen kişilerin kimler olduğunu bize değil, bizim dışımızdakilere göstermenin en güzel yoludur ki, temsil edilen kişilerin çoğunluğu yeri geldiğinde sorunların çözümü için güç oluştursun

Bir sonraki bayramda umarım başkanımızın ve diğer meslektaşlarımın elini sıkmak ve bayramlaşmak mümkün olur.

Saygılarımla..

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5818
EURO 4,0087
BIST 95.147
ALTIN 144,1872

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle