Hoşgeldiniz  

Nevzat Doğan; “Dikey yükselme daha fazla olmalı”

admin | 15 Ağustos 2016 | Belediyeler, İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

nevzat-dogan-dikey-yuksel-FACE

Nevzat Doğan; “Dikey yükselme daha fazla olmalı”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve 12 İlçe Belediyesinin Teknik Başkan Yardımcılarının ve İmar ve Şehircilik Müdürlerinin katıldığı her ay bir ilçede gerçekleşen değerlendirme toplantısı, bu ay İzmit Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ramada Otel de gerçekleştirildi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğini yaptığı toplantıya Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, belediyelerin başkan yardımcıları ve imar müdürleri katıldı.

Yeşil alanlar fazla olmalı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan İzmit’in imarıyla ilgili fikirlerini de dile getirdi. Başkan uzun süreden beri kamuoyunu meşgul eden imar durumları hakkında fikrini beyan etti. Doğan; “Çalışmalarda şehrin estetiğini ve yeşilini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Çalışırken geniş alanalar bırakma gayreti içerisinde olmamız lazım” dedi.

“Yukarıya doğru yükselelim”

Başkan Doğan sözerine; “Peki, bunu nasıl yapacağız. Ben her zaman dikey yükselmenin daha fazla olmasını savunan bir kişiyim. Kent Konut ve TOKİ bazı avantajlarını kullanarak kendine göre bazı planlamalar yapıyor, ama eğer şehrin menfaatine olacaksa biz bu yetkileri özel sektörümüze de vermeliyiz. Binaların sosyal alanlarını, yeşil alanlarını geniş tutalım, yukarıya doğru yükselelim” dedi.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle