Hoşgeldiniz  

“Petkim Park” Sakinleri birçok şeyi sosyal medyada paylaşıyorlar

admin | 02 Ağustos 2016 | Körfez, Manşet, Manşet Üst

petkim-park-sakinleri-site

“Petkim Park” Sakinleri birçok şeyi sosyal medyada paylaşıyorlar

Günümüzün en güçlü seviyeye gelen sosyal medya her alana girmeye başladı. Bunlardan biri de Körfez ilçesinde bulunan, bölgenin en elit sitelerinden biri olan Petkim Park Site sakinleri yapıyor. Sosyal medya üzeinden kurdukları kapalı gurupta bir çok sorunları paylaşıp sorunları çözmeye çalışıyorlar. Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Facebook gurubunun adresi…


F VE G BLOK ARASINA GELEN DUVAR VE DUKKANLARDAN BIRININ KLIMA SUYU DUVARI NE HALE GETIRMIS HER GÜN AYNI MANZARA RAHATSIZ EDICI
LÜTFEN GEREKEN YAPILSIN

Sıtkiye Ağbaba'nın fotoğrafı.

İyi günler arkadaşlar. Kiralık ev arıyoruz. Bilgisi olan ya da kiralık evi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Teşekkürler.


Merhaba .Acaba bu çocukların aileleri kim neden saat 00:30 da hala sokaktalar ve insanları rahatsız ediyorlar.Onları evlerine gitmeleri için uyaran güvenliğe nasıl oluyorda para veriyoruz parkta oturacagız gibi bir cevap veriyorlar.sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yok herkes çalışıyor,bebegi var ,yaşlısı,hastası var.Hiç kimsenin aidat veriyor diye başkasının huzurunu bozma hakkı yok.Lütfen gereken terbiye aileleri tarafından verilsin.


Buna benzer bir çok şeyi bu guruptan paylaşıp, sorunlarına çözüm arıyor veya görüşleri bildiriyorlar. Bize ilgin geldi. Belki de bir çok buna benzer site, bu uygulamaya geçer…

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5970
EURO 4,0080
BIST 95.147
ALTIN 144,6561

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle