Hoşgeldiniz  

Sadece İzmit’te “GÜNLÜK KİRALIK” 157 ilan var..!

admin | 04 Ekim 2016 | Manşet, Manşet Üst, Son Dakika

gunluk-kiralik-site

Sadece İzmit’te “GÜNLÜK KİRALIK” 157 ilan var

Son günlerde gündemde olan “Günlük Kiralık” ev furyası tehlike sınırlarına gelmiş durumda. Ulusal emlak portalı olan www.sahibinden.com internet sayfasında, sadece İzmit için 157 ilan bulunmakta.

GÜNLÜK KİRALIKLARI KİM DENETLİYOR?

Gündemde olan ve her gün ulusal haber kanallarında tartışılan günlük kiralık ev durumu ilimiz içinde hiç hayırlı gözükmüyor. Hiç kimsenin denetlemediği, ne amaçla, kimin kaldığını bile bilmeden bu evler her gün kiralanıyor. Peki, bunları kim denetliyor?

YAHYA KAPTAN VE ÇEVRESİ BAŞI ÇEKİYOR

Günlük kiralık evlerin en yoğun olduğu yerlerin başında da Yahya Kaptan ve çevresi geliyor. İzmit’teki günlük kiralık evlerin yerlerini biraz araştırdığımız da, yoğun olarak Yahya Kaptan ve çevresi geliyor. Sadece Yahya Kaptan’da 5.500 konuttun olduğunu düşünecek olursak, neden buralar yoğun daha iyi anlamış oluruz.

KENDİ KENDİMİZE KONTROL EDELİM

Tabi bu konuda bir çok önlem alınıyor ama kısa vadede en pratik çözüm, kendi kendimize kontrol. Bu evlerden biri sizin komşu daireniz olabilir. Böyle günlük kiralık verilen daire sizin komşunussa, hemen şikayette bulunabilirsiniz. Özellikle son günlerde bu tür ihbarlar oldukça sıkı takip ediliyor

gunluk-kiralik-1

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5891
EURO 4,0188
BIST 95.147
ALTIN 144,6326

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle