Hoşgeldiniz  

SANBERK İNŞAAT’I ZİYARET ETTİ

admin | 16 Mart 2017 | Başiskele, Başiskele Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Karaosmanoğlu SANBERK İnşaat’ı ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Şahin Talus ve beraberindekiler bölgenin konut üreticilerinden Sanberk İnşaat’ı ziyaret etti.

KAROSMANOĞLU’NDAN BELKİ DE  İLK…

Çok sık karşılaştığımız bir şey değil, Kocaeli Büyükşehir belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun bir inşaat firması ziyareti, yanılmıyorsak da bir ilk. Karaosmanoğlu ve beraberindekiler, Başiskele bölgesinin en önemli konut üreticilerinden biri olan Sanberk İnşaat’ı ziyaret ettileri. Sanberk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Öter’den de mevcut konut projeleri ve yapılacak olan projelerden bilgi alan Karaosmanoğlu’nun bu ziyaretini de Sanberk İnşaat sosyal medya hesabından tanıttı ve teşekkür edildi…


SANBERK İNŞAAT’IN AÇIKLAMASI

“Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Belediye Başkanımız Sn Hüseyin Ayaz ve beraberindeki yetkililer satış ofisimizi ziyaret ederek projelerimiz hakkında bilgi aldılar ve misafirimiz olarak bizi onurlandırdılar. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.”

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,6019
EURO 4,0100
BIST 95.147
ALTIN 144,9204

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle