Hoşgeldiniz  

Satamadıklarını Emeklilere Satacaklar (Kandıra TOKİ)

admin | 07 Mart 2016 | Genel, Kandıra

SATAMADIKLARINI EMEKLİLERE SATACAKLAR

Biz bu işten biz hiçbir şey anlamış değiliz. Bir akıllı Kandıra’ya toplu konut yapalım diyor. Herkes karşı çıkıyor ama onlar devam ediyor, tabii satılmıyor. Son olarak da satamadıklarını emeklilere satmaya çalışıyorlar

Murat HAMZAOĞLU
Kandıra Belediyesi tarafından projelendirilen Kandıra TOKİ Evleri’ne talep olmayınca, şimdi de satamadıkları evleri emeklilere satmaya çalışacaklar. Nerede? Kandıra’da. Ne işi var emeklinin Kandıra’da? Madem bu proje patladı, bırakın yapmayın. Emekli adam Kandıra’dan ev alacak, belki sırf ucuz diye, kalkacak orada oturacak. Bunu tüm şehir biliyor da, TOKİ mi bilmiyor, Kandıra’ya konut yatırımı mı olur?
EMEKLİYİ BORÇLANDIRACAKSIN
Emekli adamı Kandıra TOKİ’den on yıl borçlandıracaksın. Emekli 60-65-70 yaşında bu evlerden alacak borcu da 70-75-80 yaşında bitecek. Bu kadar mı sizlerin emekliye konut projesi? Hem de konut fakiri Kandıra’ya, hem de Kandıra merkezinin dışına. Yuh diyoruz. Sadece Kandıra TOKİ Evleri’ni emeklileri yakma pahasına projeden başka bir şey değil. Emeklilerin hayalleriyle oynamayın.
İZMİT’E NİYE YAPMIYORSUN?
Şimdi merak ediyoruz kaç başvuru olacak ve kaç kişi alacak. Çok ama çok kötü bir proje Emekliye Kandıra TOKİ projesi. Madem yapacaksın, İzmit’e niye yapmıyorsun. Bu şartlarla yine olmaz da Kandıra’dan daha iyi olacağı da kesin ama yok, Kandıra olacak. Sizlerin düşüncesi asla ve asla hizmet olmadı. Sadece günü kurtarmak oldu. Sanki emeklilere jest yapılıyor.
BİR AN ÖNCE VAZGEÇİLSİN
Emeklilere Kandıra TOKİ’den ev projesinden bir an önce vazgeçilsin. Emekliler aldanıp buralarda ev alan da çıkacak. Emeklileri aldatmayın, yazık. Sırf bir şeyleri düzelteceksiniz diye insanları yakmayın. Gelin yok yakınken vazgeçin. Zaten bu proje tutmayacak ve başvuru diğer Kandıra TOKİ satışları gibi birçok kez uzatılacak. Gelin vazgeçin, hem de tamamen.
EMEKLİLER BİR BİLENE SORSUN
Kesin olarak Kandıra TOKİ kötü bir proje. Bu kötü projeyi emeklilere satmaya çalışmakta oldukça yanlış ama yine de buraya yatırım yapmak isteyen emekliler öncelikle konu hakkında bilgi alabilecekleri kişilerle görüş alışverişinde bulunsunlar. Bizim bildiklerimize, tecrübelerimize göre Kandıra TOKİ Evleri oldukça kötü bir yatırım bizden söylemesi

.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5681
EURO 3,9999
BIST 95.147
ALTIN 143,9286

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle