Hoşgeldiniz  

SEDAT FİDAN; “Kocaeli Emlakçılar Odası’nın dikkatine..!

admin | 10 Ocak 2017 | Emlakçı, Genel, Manşet, Manşet Üst

Fidan; “Kocaeli Emlakçılar Odası’nın dikkatine..!”

Sekalı Gayrimenkul Emlak Danışmanlık firması sahibi Sedat Fidan sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğrafla Kocaeli Emlakçılar Odası’nın dikkatini çekmeye çalıştı.

“ODA” DUR DEMELİ…

Sekalı Gayrimenkul, Sedat Fidan, ağaçlara, otobüs duraklarına ve buna benzer yerlere A4’e yazılı olan satılık ve kiralık yazıların biran önce kalkması için KEO’nın harekete geçmesi gerektiğini, böyle bir ilanla fotoğraf çektirerek dikkatleri üzerine çekmeye çalışmış. Bu tür ilanların oda tarafından, gerekli kurumlarla görüşerek müdahale tmesi gerektiğini ifade eden Sedat Fidan’ın bu davranışını bizde sizlerle paylaşmak istedik.

Sefa Sözer; “EMLAKÇILARA MÜSTAHAK”

Sedat Fidan’ın sosyal medya hesabında yapılan bu paylaşıma da bir çok yorum geldi. Bunlardan biri de bizim dikkatimiz çekti. İzmit’in tanınış simalarından Sefa Sözer bu paylaşımın altına “Aslansın Dedeee ama emlakçılara müstehak” yorumunu yaptı. Bizler bu yorumu çok da anlamadık ama bu ve diğer yorumları da sizlerle paylaşmak istedik…

DİĞER YORUMLAR…

Ersin Öztaş;
Ersin Öztaş her şeyi planlayan ve yürüten bir odanın bu eksihi emlakçılara yapılan haksızlıktır ..bu şekilde çalışma olmaz tüm emlakçılar duyarlı olmalı bu konuda malesef .odaya kayıtsız çalışan ..kişilere ve ayakçı takımlarına cezai işlem yapılması ve gayri mekulda satışta pazarlamada çalışan ekibinde kart olması .lazım .emlak sektöründe…destekliyorum .
Sedat Fidan;
Sedat Fidan Oda olmanın gereği yaptırım olucaktır muhakkak Ersin Öztaş kardeşim
Ersin Öztaş;
Ersin Öztaş Emlak satış ofislerini ve departmanını kuvvetli olması ve halkın güvenini kazanması için odayada sahip çıkmak ve emlakçılarımızı desteklemek lazım özellikle il dışından gelen .ve ilimizde kurumsal firmalar açılması ve ilgili sektöre .ve emlakçılara .köstek ve iş güçlerinin düşmesine .fırsat verilmemeli ..kocaelinin .satışları koceelili izmitli emlakçıların baki kalmasıdır..saygılarımla.
Sedat Fidan;
Sedat Fidan Hella sana Ersin duyarlılığın için jytlarım
Sefa Sözer;
Sefa Sözer Aslansın Dedeee ama emlakçılara müstehak

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5762
EURO 4,0081
BIST 95.147
ALTIN 144,3278

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle