Hoşgeldiniz  

Sezonluk, günlük yazlıklar piyasaya çıktı

admin | 10 Mayıs 2016 | Kandıra, Manşet

kerpe-plaji

Sezonluk, günlük yazlıklar piyasaya çıktı

Yazın gelmesiyle birlikte Kandıra sahilleri hareketlenmeye başlayacak. Özellikle Kerpe, Kefken, Cebeci, Kumcağız, Bağırganlı gibi yazlık bölgelerine günübirlikçilerin yanında, günlük, haftalık hatta aylık kalmak isteyen ailelerin tatil yapmak için tercih ettikleri görülmekte.

Sezonluk 8.000 TL’ye kadar bulunabilir
Kandıra sahillerinde sezonluk altı, yedi kişilik kalabileceğiniz eşyalı konutları aylık kiralamak isterseniz 8.000 TL civarında bir parayı gözden çıkarmanız gerekecek. Mayıs ayından başlayan, ekim sonuna kadar kullanabileceğiniz konut, lüks olmamakla birlikte, pansiyon kalitesinde konutlar olduğunu görmüş olacaksınız.

Günlük 60 TL ile 300 TL aralığında
Kandıra sahillerinde en popüler bölgeler içinde olan Kerpe, Cebeci, Kefken, Kumcağız çok kısa yaz sezonu yaşadığı için tarih tarih günlük fiyatlar görebiliyorsunuz. Bu günlerde 60 TL’ye günlük kalabileceğiniz ev ve konutlar, sezonun en yoğun olduğu Temmuz ve Ağustos aylarında günlük konut ve pansiyonlar günlükleri 300 TL’ye kadar çıktığını görmeniz mümkün oluyor.

Şimdiden bağlantınızı yapın
Eğer Kandıra ahilerinde bu yaz tatil yapmak istiyorsanız, şimdiden eşyalı konutlarla temasa geçin. Her geçen süre fiyatların artması, geçmiş yıllardan görünen bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Bizim size tavsiyemiz, bölgeyi iyi bilen gayrimenkul firmalarıyla temas halinde olmanız.

Kandıra Sahillerinde Günlük Ve Sezonluk Kiralıkları Görmek İçin Tıklayın…

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle