Hoşgeldiniz  

TAŞINMAZ BİLGİ SİSTEMİ” ANLATILDI…

admin | 04 Nisan 2017 | Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Büyükşehir, Taşınmaz Bilgi Sistemi uygulamasını anlattı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Türkiye’de bulunan ilgili bakanlık ve bakanlığa bağlı genel müdürlüklerin katıldığı Ankara Marriott Otel’de gerçekleştirilen çalıştaya katıldı. Büyükşehir ekibi, çalıştayda Taşınmaz Bilgi Sistemi uygulamasını anlattı.

 

SİSTEM ANLATILDI

Taşınmaz Bilgi Sistemi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait taşınmazların kayıt altına alınması ve idare edilmesini sağlıyor. Çeşitli tematik ve grafik destekli analizlerin yapıldığı program; yetki ve sorumluluk dahilindeki taşınmaz devri, tahsisi, ihale yolu ile satışı, lojman tahsisi, kiralama ve ecrimisil gibi işlemlerin mekansal veriler üzerinden süreç bazlı olarak yürütüldüğü sistem olarak kuruldu. Taşınmazların kayıt altına alınması ilgili müdürlüklerin yaptığı tüm iş ve işlemler web sitesi üzerinden anlık olarak takip edilebiliyor. Buna bağlı olarak yürütülen işlemler daha kolay sonuca ulaştırılıyor.

PLAKET VERİLDİ

Bu sistemi başarıyla uygulayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yaptığı sunum ile sistemi Bakanlık ve bakanlıklara bağlı genel müdürlüklere anlattı. Program sonrasında Büyükşehir Belediyesi’ne NETCAD tarafından plaket takdim edildi.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle