Hoşgeldiniz  

“TEKNOLOJİ Fakiri” Belediye KARAMÜRSEL…!

admin | 20 Haziran 2016 | Karamürsel, Manşet, Manşet Üst

karamursel-belediyesi

“TEKNOLOJİ Fakiri” Belediye KARAMÜRSEL…!

Kocaeli’nin toplam ilçe sayısı on iki. Bunlardan biri de Karamürsel Belediyesi. Özellikle Osman Gazi Köprüsü yapımın başlamasıyla beraber büyük ilgi gören Karamürsel Belediyesi ise evlere şenlik. Neden mi?

Kocaeli’nin son günlerde en popüler ilçesi olan Karamürsel Belediyesi’nin resmi web sitesinde imar sorgulaması yapamıyorsunuz. Yanlış anlamayın, web sayfasında sorun yok, hiç bir zaman olmamış. Geri kalan 11 ilçenin tamamında varken, hatta başka küçük illerin ilçelerinde bile varken, son günlerde gözlerin üzerinde olduğu Karamürsel Belediyesi’nin maalesef yok! Belediyeler için büyük önem taşıyan imar durumu sorgula sayfası nasıl olmaz şaşırıyoruz.

Talep patlaması yaşanan Karamürsel’de de yoksa…

Özellikle son günlerde, gayrimenkul talebinin patladığı Karamürsel’de bu uygulamasının olmayışının nedeni merak ediliyor. Her şeyin küçücük cep telefonlardan halledilen bu günlerde Karamürsel Belediyesi’nin “TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜ” olması bizleri hayrete düşürüyor. Umarız bu sorun çok kısa sürede çözülür ve İmar durumu sorgulama sayfası oluşturulur. Özellikle Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın bu bilgi paylaşımına duyarsız kalacağı hiç aklımıza gelmezdi.

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5784
EURO 4,0113
BIST 95.147
ALTIN 144,5362

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle