Hoşgeldiniz  

TEMFED’in Başkanı Hacı Ali Taylan’dan Kocaeli’ne anlamlı mesaj…

admin | 31 Ağustos 2016 | Genel, Kocaeli Emlakçılar Odası, Manşet, Manşet Üst

haci-ali-taylan-tumfed

TEMFED’in Başkanı Hacı Ali Taylan’dan Kocaeli’ne anlamlı mesaj…

Kocaeli Emlakçılar Odası seçimleri bu pazar yapılıyor. Bu konuyla da ilgili Ankara Emlakçılar Odası aynı zamanda Tüm Emlak Müşavirliği Federasyonu Başkanı’ TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan kendi sosyal medya hesabından Kocaelili emlakçılara mesaj gönderdi.

“Müdahale Etmenin Sadece Komik ve Saygısız…”

Türkiye genelinde 16 emlak meslek odası, 26’da emlak derneğinin birleşimi olan, binlerce üyesi olan TEMFED’in Başkanı olan Hacı Ali Taylan sosyal medya hesabından Kocaeli’de yapılacak seçimler için mesaj gönderdi. Mesajının bir bölümünde “Şuna İnanıyorum ki Kocaeli’ndeki Meslektaşlarımızı Tanıdıktan Sonra Onların İradelerine Müdahale Etmenin Sadece Komik ve Saygısız Bir Davranış Olacağını Düşünüyorum” paylaşımında bulundu. Hacı Ali Taylan’ın bu davranışı Kocaelili emlakçılara büyük moral oldu.

“Sizlere İnandık ve Çok Sevdik Artık Davet Etmeseniz de Geleceğiz”

Kocaelili emlakçılara gönderdiği mesajın bir bölümündeyse, başkanın birilerine sitem ettiğini görüyoruz. Taylan; “Değerli Meslektaşlarım, Sizlere İnandık ve Çok Sevdik Artık Davet Etmeseniz de Geleceğiz” yorumunu yaptığını görüyoruz. Bu mesaj aslında birilerine gönderilmiş. Üzerine kimler alır bilemeyiz ama geldiğinde mutlaka bu konuda Sayın Hacı Ali Taylan’dan öğrenmek isteriz…

Bizde Taylan’dan söz istiyoruz…

Murat Hamzaoğlu, Kocaeli Emlak Haber olarak bizde Sayın Hacı Ali Taylan’a bir mesaj göndermek isteriz. “Kocaeli Emlakçılar Odası seçimleri sonrasında, oda başkanı ister Ahmet Pekin, ister Alpay Hacıoğlu olsun, her kim başkan olursa olsun, söz vermenizi istiyoruz, sizlerin bilgi birikimleriniz bu gencecik odaya aktarma sözünü… “Umarız bu söz verilir ve Kocaeli Emlakçılar Odası çok kısa süre içinde hak ettiği yere gelir.


Başkan Hacı Ali Taylan’ın sosyal medya hesabındaki paylaşımı olduğu gibi yayınlıyoruz…

KOCAELİ EMLAK DANIŞMANLARINA TEŞEKKÜR

Kocaeli Emlakçılar Odası Kurucu Başkanı Sayın Ahmet PEKİN Beyin Daveti Üzerine Katıldığım Toplantıda Uzun Yıllardan Sonra Kocaeli’nde Olmaktan Son Derece Mutlu Oldum ve Onur Duydum. Böylesine Bilgili, Uzman ve Toplantı Sonuna Kadar Büyük Bir İlgi ve Sabırla Beni Dinleyen Emlak Danışmanı Kardeşlerime ve Yerel Basında Bu Toplantıyı Tarafsızca Kaleme Alan Değerli Basın Mensuplarına Çok Teşekkür Ederim.
Şuna İnanıyorum ki Kocaeli’ndeki Meslektaşlarımızı Tanıdıktan Sonra Onların İradelerine Müdahale Etmenin Sadece Komik ve Saygısız Bir Davranış Olacağını Düşünüyorum.

Değerli Meslektaşlarım, Sizlere İnandık ve Çok Sevdik Artık Davet Etmeseniz de Geleceğiz.
Selam ve Saygılarımla
Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu —- Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası
Yönetim Kurulu Başkanı
Hacı Ali TAYLAN

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5831
EURO 4,0123
BIST 95.147
ALTIN 144,4531

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle