Hoşgeldiniz  

TEPEKÖY AQUAPARK HIZLA YÜKSELİYOR

admin | 20 Nisan 2017 | İnşaat, İzmit Belediyesi, Manşet, Manşet Üst

Tepeköy’e değer kazandıracak Aquapark’ı Hızla Yükseliyor

İzmit Tepeköy Mahallesi’ne değer kazandıracak, şubat ayında temeli atılan, bu yaz hizmete girmesi planlanan, Kocaeli’nin ilk Aquapark’ı Hızla Yükseliyor.

DOĞAN; “AQUAPARK BÜYÜK EKSİKTİ”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projeleri arasında yer alan ve geçtiğimiz Şubat ayında temeli atılan Aquapark inşaatı hızla ilerliyor. Yaklaşık 6 milyon liraya mal olacak ve yılın 12 ayı boyunca kullanılacak olan Kocaeli’nin ilk ve tek aquaparkın bu yaza kadar hizmete gireceği kaydedildi. İnşat sürecini yakından takip eden Başkan Doğan “şehrimizde bir aquaparkın olmayışı vatandaşlarımız ve özellikle çocuklarımız için çok büyük bir eksiklikti. İnşallah bu yaz bu eksikliği gidermiş olacağız” dedi.

“YÜZDE SEKSENİNİ TAMAMLADIK”

Başkan Doğan, göreve gelmeden önce vadettikleri tüm projeleri bir bir hayata geçirdiklerini de söyleyerek “İzmit için her gün yeni bir heyecanla işe başlıyor, gecemizi gündüzümüze katarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız için daha ne yapabilir, onları nasıl daha mutlu bireyler haline getirebiliriz diye kafa yoruyoruz. Görev süremizin daha 3. yılında vatandaşlarımıza vaat ettiklerimizin neredeyse yüzde seksenini tamamladık” şeklinde konuştu. Tepeköy Mahallesi’nde yaklaşık 5500 metrekarelik alandaki mevcut yüzme havuzu iyileştirilerek üstü kapatılacak. Yaz kış hizmet verecek tesiste soyunma odaları, kafeterya, kaydırak, çocuklar için havuz ve eğlence alanları yer alıyor.

Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN SON HABERLER

FACEBOOK Takip Edin

HAVA DURUMU


sonuclist
DOLAR 3,5993
EURO 4,0182
BIST 95.147
ALTIN 144,8881

EMLAK DANIŞMANLARI ARANIYOR

© 2014 Murat HAMZAOĞLU Tüm Hakları Saklıdır .
Yandex.Metrica
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle